X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Забезпечення наступності між початковою та основною школою

Завантажити презентацію

Забезпечення наступності між початковою та основною школою

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Забезпечення наступності та перспективності між початковою та основною школою Підготувала вчителька початкових класів Новотроїцької ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 Буряк Т.О.

Слайд 2

Наш 4 клас

Слайд 3

Наші досягнення

Слайд 4

Ми ними пишаємось Українська мова І місце – Гонтарьова А. ІІ місце – Кузнєцов В. ІІІ місце – Ярошова К.

Слайд 5

Творчий потенціал класу Протягом навчання в початковій школі я формувала у дітей інформаційну, соціальну, діяльнісну компетентності.

Слайд 6

Свою уяву і фантазію діти проявляли і на уроках трудового навчання та образотворчого мистецтва, приймали участь у шкільних виставках дитячої творчості.

Слайд 7

Наші свята

Слайд 8

Подорож до природи

Слайд 9

Не відволікатися на незначні порушення. Не відволікатися на незначні порушення. Дотримуватися доброзичливого тону, бути уважним до кожного учня. Надавати необхідну підтримку, відзначати успіхи, створювати життєрадісний оптимістичний настрій у класі. Стежити за правильністю постави, проводити фізкультхвилинки; не допускати перевтоми учнів. Надавати учням можливість частіше працювати у групах – це може бути стимулом до зайнятості кожного, хорошого настрою і поведінки. Не принижувати учнів, не припускати образ. Не виявляти антипатій до важких учнів, сподіваючись від них поганої поведінки. Діти відчувають скептичне ставлення до них і часто поводяться згідно з вашими очікуваннями. Не припускати появи „любимчиків”, це створює зайві проблеми, ускладнює стосунки в колективі. Зміцнюйте зв’язки з батьками, намагайтеся отримати від них підтримку, але не сподівайтеся, що вони вирішать проблему з дисципліною в класі   Хай учні шанують, повагу дарують, Злагода й мир у житті хай панують!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Педагогіка