X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Прикладне програмне забезпечення

Завантажити презентацію

Прикладне програмне забезпечення

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Прикладне програмне забезпечення

Слайд 2

призначення прикладних програмОсновне призначення прикладних програм – це розв’язання задач в конкретній галузі.

Слайд 3

Прикладні програми поділяються на такі групи.текстові редактори і текстові процесориелектронні таблицібази данихграфічні пакетинавчальні програмисистеми штучного інтелектусистеми мультимедія, комп’ютерні ігри та розваги

Слайд 4

текстові редактори і текстові процесориТекстовий редактор – це програма для створення і обробки текстів.Сама популярна програма з цієї категорії - Microsoft Word. Програма дає можливість обробляти не тільки символи а і різноманітні зображення, які вставляються в текстовий документ. Більш прості редактори – Notepad, Wordpad та інш.

Слайд 5

електронні таблиціЕлектронні таблиці – це програми для обробки даних, поданих у вигляді таблиць. (з даними виконуються любі арифметичні дії)Перша електронна таблиця з’явилась в 1979 році. Вона називалась VisiCalc (Visible Calculator – видимий калькулятор), на сучасному етапі використовують SuperCalc, Quattro, Excel.

Слайд 6

База данихБаза даних – це сукупність взаємопов’язаних даних, які відображають інформацію про певну галузь. Система управління базою даних (СУБД) – це програма, що призначена для організації, зберігання, обробки та пошуку інформації в базі даних.Відомі СУБД: dBase, FoxPro, Paradox, InterBase.

Слайд 7

графічні пакетиГрафічний пакет – це програма, призначена для створення та обробки графічної інформації.Графічні пакети поділяються на дві групи:програми інженерно-ділової та конструкторської графіки; (AutoCAD, Grapher, GraphPlus та інш.)ілюстративні програми; (PaintMaker, PaintBrush, Adobe Photoshop, CorelDRAW, Adobe Illustrator, 3DMax, 3Dstudio, True Space.)

Слайд 8

Штучний інтелектЦе галузь інформатики, яка моделює інтелект людини штучним способом – за допомогою комп’ютера.Результатом в цій галузі є створення експертних систем – програм для імітації роботи людини.Експертна система складається з трьох основних частин:база даних;база знань;програма логічного висновку;

Слайд 9

системи мультимедія, комп’ютерні ігри та розвагисистеми мультимедія -це програми для відтворення аудіо та відео інформації, запису звуку та зображення, проведення відеоконференцій та т. д.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика