X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Прикладне програмне забезпечення навчального призначення

Завантажити презентацію

Прикладне програмне забезпечення навчального призначення

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Прикладне програмне забезпечення навчального призначення Мета: Ознайомитися з програмою Gran1, навчитися будувати графіки; визначати тип задач, які можна розв'язувати за допомогою цієї програми; розв'язувати рівняння та системи рівнянь графічним способом; за допомогою комп'ютера розвивати образне мислення, просторову уяву; поглиблення міжпредметних зв'язків, виховання людини, яка здатна до інтеграції окремих предметів, їх взаємодії під час розв'язання навчальних завдань. Тип уроку: Комбіновано-бінарний Батаєвої Н.М.

Слайд 2

План уроку Організація класу. Актуалізація опорних знань учнів. Мотивація вивчення нової теми Оголошення теми, мети і завдань уроку. Пояснення нового матеріалу Повторення вивченого й формування вмінь та навичок Розвязування прикладів Самостійна робота Підсумок уроку Батаєвої Н.М.

Слайд 3

Проекція функції на систему координат? Якщо графік функції симетричний відносно початку координат, то ця функція ... Функція виду у=kx+b називається ... Графіком квадратичної функції є ... Графіком оберненої пропорційності є ... Незалежна змінна – це ... Батаєвої Н.М.

Слайд 4

Батаєвої Н.М.

Слайд 5

Батаєвої Н.М.

Слайд 6

Батаєвої Н.М.

Слайд 7

Батаєвої Н.М.

Слайд 8

спіраль Архімеда Батаєвої Н.М.

Слайд 9

Фігури Ліссажу Батаєвої Н.М.

Слайд 10

Батаєвої Н.М.

Слайд 11

Батаєвої Н.М.

Слайд 12

Висновок: Програму можна використовувати для спостереження перетворень графіків функцій, розвязування рівнянь і систем рівнянь графічним способом, розвязування деяких нерівностей, знаходження найбільшого та найменшого значень функції. Яким був наш урок? Що нам вдалося зробити на уроці, а що не дуже? На уроці ми вчилися застосовувати комп'ютер для вивчення математики. Чи потрібно нам це у житті? Батаєвої Н.М.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Інформатика