X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
сучасний вчитель

Завантажити презентацію

сучасний вчитель

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Образ сучасного учителя очима учнів Виконала студентка 1-АПО ІМФТО Лиса Антоніна

Слайд 2

Професія учителя одна з самих шанованих, почесних і відповідальних професій. Можна сказати, що учитель створює майбутнє країни, оскільки від його праці багато в чому залежить різнобічність розвитку знань молодого покоління, його переконання, світогляд, моральні якості. Педагогічна діяльність вимагає особливого покликання. Вихованням і навчанням можуть займатися люди з схильністю і любов'ю до цієї справи. Учитель повинен любити і передавати свої знання іншим, захоплюватися самим процесом навчання і виховання людини. Успіх педагогічної діяльності багато в чому залежить від комунікативних здібностей учителя, від його уміння налагодити правильні взаємини з дітьми. Робота учителя пред'являє великі вимоги до його особи. Учитель працює з усім класом, і йому необхідно тримати у полі зору багатьох учнів. Він повинен уміти помічати усі зміни в їх поведінці.

Слайд 3

Педагогічна діяльність вимагає від людини певних вольових якостей : витримки, терпіння, послідовності, наполегливості, самовладання. Учитель зобов'язаний контролювати свою поведінку, управляти нею. Дуже важлива в професії учителя мова, яка повинна відрізнятися виразністю, емоційністю, переконливістю. Учитель повинен уміти висловлювати свої думки грамотно, ясно, просто, зрозуміло для учнів. Окрім перерахованих професійних якостей учитель повинен мати здібності до певної галузі науки (до математики, фізики, літератури і т.д.).

Слайд 4

Ця професія вічна. Як би не мінялося суспільство, як би далеко не йшло воно у своєму розвитку, без учителя воно ніколи не обійдеться. В майбутньому зникнуть деякі професії, але учителі будуть завжди. Учні вчаться у вчителя багато чому: працьовитості, умінню жити в колективі, бути сміливими і чесними, а це означає, що учитель повинен мати усі ці якості. Учитель - вічний учень. Цілеспрямовано, невпинно треба працювати над собою. І так буде завжди!

Слайд 5

Образ ідеального сучасного педагога очима учнів 9-11 класів

Слайд 6

Образ ідеального сучасного педагога очима самих педагогів

Слайд 7

Справедливість Справедливість Володіння предметом Доброзичливість Повага Володіння предметом Людяність Відповідальність Відповідальність Бажанння вдосконалюватися Чесність Компетентність Стриманість Об’єктивність Доброта Тактовність Дисциплінованість Людяність Об’єктивність Доброта Доброзичливість Дисциплінованість Креативність Оптимізм Образ ідеального сучасного педагога очима учнів 9-11 класів Образ ідеального сучасного педагога очима самих педагогів

Слайд 8

Бажання вдосконалюватися Стриманість Вимогливість Вимогливість Терпимість Креативність Винахідливість Повага Патріотизм Працелюбність Порядність Самокритичність Гуманізм Наполегливість Самокритичність Порядність Культура Терпимість Наполегливість Винахідливість Тактовність Патріотизм Спостережливість Культура Самостійність Чесність Емоційність Спостережливість Оптимізм Чуйність Чуйність Гуманізм

Слайд 9

Пам'ятайте!!! Сучасний учитель справедливий, об’єктивний; часто і охоче посміхається; має хороше почуття гумору; природно поводиться; веселий,тактовний; упевнений в собі, дисциплінований; уміє посміятися над собою, самокритичний; швидко викликає людину на розмову, чуйний; усвідомлює свої обмежені можливості і те, що у нього немає відповідей на усі питання; доброзичливий, з ними легко в спілкуванні; відповідальний, відкритий, щирий; працелюбний, порядний, культурний.

Слайд 10

ПОСМІХАЙТЕСЯ! Посмішка збагачує тих, хто її отримує, і не обідняє тих, хто її дає ! Вищим проявом педагогічної успішності є усмішка на обличчях дітей. Пам'ятайте, що для дитини звук її імені є найважливішим звуком в людській мові. Як можна частіше звертайтеся до учнів по імені. Давайте чітко і щиро визнавати хороше в своїх вихованцях. Будьте сердечними у своєму схваленні і щедрі на похвали, і учні дорожитимуть вашими словами, пам'ятатимуть їх впродовж усього життя. Бажання розуміти іншу людину породжує співпрацю. Іди на урок з радістю, виходь з уроку з приємною втомою.

Слайд 11

Чітко висловлюйте свої думки, будьте ввічливим і чемним співрозмовником. Говоріть прямо і чітко те, що ви хочете сказати. Не накидайтеся відразу на учня із звинуваченнями і засудженням. Не треба порівнянь і узагальнень. Не вживайте у своїй мові занадто емоційні слова і епітети з яскраво вираженим негативним забарвленням.

Слайд 12

Нам не дано предугадать, Как слово наше отзовётся, Посеять в душах благодать, Увы, не всякий раз даётся. Но мы обязаны мечтать О дивном времени, о веке, Когда цветком прекрасным стать Сумеет личность человека. Фёдор Тютчев

Слайд 13

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Педагогіка