X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
СКЛАДОВІ РОДИННОГО ЩАСТЯ

Завантажити презентацію

СКЛАДОВІ РОДИННОГО ЩАСТЯ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

СКЛАДОВІ РОДИННОГО ЩАСТЯ

Слайд 2

Цінність родини: Родина є однією з найважливіших життєвих цінностей. Вона допомагає забезпечити матеріальні і духовні потреби людини.

Слайд 3

фізіологічні потреби (чоловік і дружина спільно дбають про свій дім, намагаються створити в ньому затишок, умови для здорового харчування та повноцінного відпочинку);

Слайд 4

потребу в безпеці (Дім – це особливе місце, де люди почуваються у безпеці, недарма родину називають осередком стабільності і надійним тилом);

Слайд 5

соціальні потреби (Родина задовольняє переважну частину соціальних потреб – у любові, повазі, належності до групи).

Слайд 6

(У шлюбі чоловік і жінка можуть найповніше реалізувати себе як чоловік і дружина, голова родини і господиня, батько і мати);

Слайд 7

Готовність до сімейного життя Колись сім'ї створювали з матеріального розрахунку, з огляду на престижність і навіть з політичних мотивів. Іноді наречені не були знайомі до весілля, за них усе вирішували їхні батьки. Нині головною підставою укладання шлюбу є кохання.

Слайд 8

Однак для створення міцної сім'ї замало лише кохання, зокрема коли молоде подружжя не усвідомлює відповідальності своєї нової ролі.

Слайд 9

“ Човен кохання розбився об побут ”, - сказав поет. Таке нерідко трапляється через те, що подружжя не має важливих навичок – як побутових, так і життєвих.

Слайд 10

Молоді люди, котрі беруть шлюб, повинні володіти певними знаннями й умінням в родинному житті, щоб створити щасливу сім'ю.

Слайд 11

Існують закони, які обмежують мінімальний вік укладення шлюбу. В Україні він становить 18 років для хлопців і 17 років для дівчат.

Слайд 12

Однак далеко не всі юнаки і дівчата готові до сімейного життя в такому молодому віці. Більшість із них ще не досягають на цей час біологічної , психологічної і соціальної зрілості.

Слайд 13

Біологічна зрілість зміни, що відбуваються в організмі дитини у перехідний період від дитинства до підліткового віку, зумовлені насамперед статевим дозріванням.

Слайд 14

Психологічна зрілість це такий стан особистості, що сприяє процвітанню в житті, розкриття всіх талантів людини, його здібностей, конструктивного спілкування з іншими людьми, адекватного сприйняття реальності, задоволенню важливих потреб людини соціально прийнятним чином.

Слайд 15

Соціальна зрілість  можливість та необхідність відповідати за себе та інших на рівні дорослої людини.

Слайд 16

Список використаних джерел: http://ua.textreferat.com/referat-2086-1.html http://myrefs.org.ua/index.php http://www.politik.org.ua/vid/magcontent http://pedagogika.at.ua/publ/shhastja http://uk.wikipedia.org/wiki/ http://pidruchniki.ws/14350120/pedagogika/rodinniy_aspekt_zmistu_vihovannya http://etno.uaweb.org/book2/lecture18.html http://www.day.kiev.ua/309426

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Педагогіка