X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Школа майбутнього першокласника

Завантажити презентацію

Школа майбутнього першокласника

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала вчитель початкових класів ПЗШ № 4 Жила Вікторія Іванівна

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Підготовка до читання: 6-7 літній малюк не повинен знати всі друковані букви алфавіту, але багато хто може злито читати склади, а деякі - і цілі тексти; дитина може легко виділити в слові заданий звук, назвати в слові всі звуки по порядку. Не плутайте букву зі звуком! (Звук ми чуємо і вимовляємо, букву - пишемо і бачимо.)

Слайд 7

Підготовка до письма: ручку дитина повинна брати правильно і розігрітими пальцями; розфарбовування замініть обведенням по трафарету і штрихуванням; лінія повинна бути направлена зверху вниз, справа наліво, а якщо вона крива, то проти годинникової стрілки.

Слайд 8

Підготовка до математики: успішність в цьому предметі залежить від освоєння і уміння рухатися в тривимірному просторі. Тому допоможіть дитині вільно володіти такими поняттями: "вгору-вниз", “вправо-вліво", "прямо, по колу, навскіс", "більше-менше", "старший-молодший", "горизонтально-вертикально" і так далі, об'єднувати предмети в групи за однією ознакою, порівнювати, володіти рахунком в межах 10.

Слайд 9

ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ! При підготовці до школи ви повинні залишатися для вашої дитини люблячими і розуміючими батьками!

Слайд 10

Документи 1. Заява (заповнюється при прийомі документів). 2. Свідоцтво про народження (копія). 3. Медична карта, карта щеплень та довідка про групу з фізичної культури.

Слайд 11

Відповідно до програми підготовчої групи д/с дитина при прийомі в 1 клас повинна: Знати своє ім'я і прізвище, адресу, імена членів сім'ї. Знати пори року, назви місяців, днів тижня, уміти розрізняти кольори. Уміти збільшувати або зменшувати групу предметів на задану кількість (вирішення завдань з групами предметів).

Слайд 12

Уміти порівнювати групи предметів - більше, менше або однаково. Уміти об'єднувати предмети в групи: меблі, транспорт, одяг, взуття, рослини, тварини тощо. Уміти знаходити в групі предметів зайвий. Уміти висловлювати свою думку, побудувавши закінчене речення. Мати елементарні уявлення про оточуючий світ: професії, про предмети живої і неживої природи, про правила поведінки в громадських місцях. Уміти культурно спілкуватися з іншими дітьми. Слухати старших і виконувати їх розпорядження..

Слайд 13

Шкільна форма дисциплінує дітей, є атрибутом, що відрізняє дошкільника від учня. А саме про це, як правило, і мріють в першу чергу під час вступу до школи всі діти - вони тепер першокласники!

Слайд 14

Підручники для першокласників видаються в школі, але з наступного року можливо батьки будуть сплачувати певний % за користування підручниками (готується наказ). Уроки тривають 35 хвилин, в середині кожного уроку проводяться 2 фізкультхвилинки.

Слайд 15

Перші два тижні в розкладі першокласників всього 3 уроки, щоб їм легко було звикати до нового виду діяльності. У нашому місті організовано безкоштовне харчування для всіх учнів початкової школи. Першокласники харчуються двічі.

Слайд 16

Обкладинки для книг. Обкладинки для зошитів. 3 зошити в клітинку. 2 зошити в косу лінійку. Лінійку. Ручки (з синьою пастою). Прості олівці. Закладки для книг. Клей. Комплект зошитів з друкованою основою (централізовано за рішенням батьківського комітету).

Слайд 17

Кольоровий папір. Кольоровий картон. Білий папір . Ножиці з тупими кінцями. Пензлики (натуральні). Фарби. Пластилін, дощечка. Кольорові олівці. Спортивну форму і спортивне взуття на гумовій підошві. Весь одяг першокласника слід підписати або помітити умовним значком.

Слайд 18

Домашніх завдань в 1 класі немає. У 1 класі оцінювання вербальне (словесне). Якщо дитина шульга (ліворука), у жодному випадку не слід йти проти природи і перенавчати дитину.

Слайд 19

Займається однією справою протягом 30 хв Правильно розуміє з першого разу найпростіші завдання Діє точно за зразком Добре орієнтується в просторі ,на аркуші паперу Працює в заданому темпі без помилок протягом 3-4 хвилин

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Успіхів Вам і Вашим дітям!

Слайд 23

Дякуємо за увагу!

Слайд 24

ДЖЕРЕЛА: Матеріали різних сайтів мережі Internet ( у вільному доступі).

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Педагогіка