X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Основні форми виховної роботи в групі та види виховної діяльності у колективі

Завантажити презентацію

Основні форми виховної роботи в групі та види виховної діяльності у колективі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“НЕМАЄ НАСТІЛЬКИ ПОГАНОЇ ЛЮДИНИ, ЯКУ Б ВИХОВАННЯ НЕ ЗРОБИЛО КРАЩОЮ” В.Белінський ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВИХОВНОЇ РОБОТИ В ГРУПІ №23 класний керівник : КУШНІР Р. В

Слайд 2

Кушнір Роман Васильович - ВЧИТЕЛЬ ПЕРШОЇ КАТЕГОРІЇ - ПЕДСТАЖ- 17р. - в ліцеї працюю з грудня 2010 р. - працюю над темою: “ Застосування інноваційних методів і технологій у виховній роботі з учнями ”

Слайд 3

НАВЧАЄМОСЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ: “СЛЮСАР З РЕМОНТУ АВТОМОБІЛІВ; ВОДІЙ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ КАТЕГОРІЇ “С”; ТРАКТОРИСТ – МАШИНІСТ С/Г ВИРОБНИЦТВА”

Слайд 4

ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ ВИХОВАТЕЛЯ: УТВЕРДИТИ В КОЖНІЙ ЛЮДИНІ ДОБРОТУ,ЧУЙНІСТЬ,СЕРДЕЧНІСТЬ ГОТОВНІСТЬ ПРИЙТИ ІНШОМУ НА ДОПОМОГУ, ЧУТЛИВІСТЬ ДО ВСЬОГО ЖИВОГО І КРАСИВОГО – ЕЛЕМЕНТАРНА, АЗБУЧНА ІСТИНА ВИХОВАННЯ, ЯКОЇ Я СТАРАЮСЯ ДОТРИМУВАТИСЯ У ВИХОВНІЙ РОБОТІ.

Слайд 5

ОСНОВНІ СКЛАДОВІ ФОРМИ ВИХОВНОЇ РОБОТИ В ГРУПІ РОБОТА В МАЛИХ ГРУПАХ; УЧНІВСЬКІ ПРОЕКТИ (ІНДИВІДУАЛЬНІ І КОЛЕКТИВНІ); РОЛЬОВІ ІГРИ ТА ІГРИ – ІНСЦЕНУВАННЯ; ДИСКУСІЇ ТА ДЕБАТИ; РОЗВ*ЯЗУВАННЯ ПРОБЛЕМ; АНКЕТУВАННЯ;

Слайд 6

ВИДИ ВИХОВАННЯ ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮ В КОЛЕКТИВІ : 1. НАЦІОНАЛЬНО – ПАТРІОТИЧНЕ. 2.ПРАВОВЕ. 3. МОРАЛЬНЕ. 4. ФІЗИЧНЕ. 5. ЕСТЕТИЧНЕ.

Слайд 7

НАЦІОНАЛЬНО – ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ УЧАСТЬ УЧНІВ ГРУПИ У ЗАГАЛЬНО-УЧИЛИЩНОМУ ЗАХОДІ ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ НА ТЕМУ “ Вмій захищати Вітчизну”

Слайд 8

НАЦІОНАЛЬНО – ПРАВОВЕ ВИХОВАННЯ УЧАСТЬ УЧНІВ ГРУПИ У ВІДКРИТОМУ ВИХОВНОМУ ЗАХОДІ НА ТЕМУ : “ВІД КОНСТИТУЦІЇ ПИЛИПА ОРЛИКА ДО КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ”

Слайд 9

P. S. ЗАВДАННЯ ВИХОВАТЕЛЯ ПОЛЯГАЄ В ТОМУ, ЩОБ КОЖНИЙ ЙОГО ВИХОВАНЕЦЬ В ДИТИНСТВІ ЧИ В ЮНОСТІ НАБУВ МОРАЛЬНОГО ДОСВІДУ В ГЛИБОКО ОСОБИСТІСНИХ ВІДНОСИНАХ З ІНШИМИ ЛЮДЬМИ І НАВЧИВСЯ ДІЯТИ ТАК ЯК ВЕЛИТЬ ЙОМУ ЙОГО ГРОМАДЯНСЬКИЙ ОБОВЯЗОК

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Педагогіка