X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Формування індивідуального стилю роботи вчителя на уроках

Завантажити презентацію

Формування індивідуального стилю роботи вчителя на уроках

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Формування індивідуального стилю роботи вчителя Психолого-педагогічний семінар для керівників шкіл

Слайд 2

Карта важливих для професії рис характеру

Слайд 3

Ієрархічна структура педагогічної спрямованості вчителів: спрямованість на дитину (й інших людей), пов'язана з турботою, інтересом, любов'ю, сприянням розвитку особистості іі максимальною самоактуалізацією індиві дуальності; спрямованість на себе, пов'язана з потребою у самовдосконаленні і самореалізації у сфері педагогічної праці; спрямованість на предметну сторону професії вчителя (зміст навчального предмета).

Слайд 4

Позиція педагога — це система інтелектуального й емоційно-оцінного ставлення до світу, педагогічної дійсності й педагогічної діяльності.

Слайд 5

Вчитель у структурі міжособистісних стосунків

Слайд 6

Індивідуальний стиль діяльності вчителя — сукупність загальних та індивідуальних способів роботи, що дозволяють максимально використовувати цінні риси людини й компенсувати її недоліки. До стилю належать: здібності; загальні риси особистості; кваліфікація; спрямованість особистості; індивідуально-психологічні риси: темперамент, характер.

Слайд 7

Тест «Самооцінка уроку й ефективність навчання»

Слайд 8

2 балів — реалізована повністю, 1 бал — реалізовано частково, 0 балів — не реалізовано. де 17 — сума балів, виставлених експертом, 34 — максимально можлива сума балів. Якщо *Е* 85 % — відмінний урок. 65 до 85% — гарний урок. 34 до 64% — задовільний урок. Менш як 34% — поганий урок. Ка,- коефіцієнт активності, а — число учнів у класі, а1 — число учнів, притягнутих до ро боти.

Слайд 9

ПАМ'ЯТКА «СТВОРЕННЯ ПОЗИТИВНОГО ІМІДЖУ ВЧИТЕЛЯ» 1. Риси обличчя, фігура, зріст людини існують незалежно від бажання, тому спри ймайте себе таким, які ви є. 2. Зверніть увагу на свій голос. Грубі, писк ляві репліки, різкі надривні ноти в розмові дратують людей, свідчать про відсутність навичок культури поведінки. 3. Краса людини передбачає: скромність, тактовність, ввічливість, повагу, відкритість. Невміння стримувати негативні емоції, цинізм, нахабність, гордовитість, навпаки, далекі від поняття «приємна людина». 4. Усміхайтеся. Похмурий настрій або погана поведінка не; тільки псують ваше обличчя, але й настрій людей навколо. 5. Одягайтеся зі смаком. Кажуть, що «гарний смак перемагає й моду». Головний принцип —виробити індивідуальний стиль в одязі, прикрасах, зачісці. Чистота й охай ність в одязі дуже важливі. 6. Зачіска — це своєрідна візитівка кожної людини, вона підкреслює особливості характеру та способу життя. 7. Стежте за мімікою й жестами. Психологи встановили, що у взаємодії людей 60—80 % інформації передається за раху нок рухів, міміки, жестів і лише 20—40 % — за рахунок слів, інтонації й голосу.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Педагогіка