X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Освіта і здоров’я

Завантажити презентацію

Освіта і здоров’я

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Освіта і здоров’я: формування здоров’я дітей, підлітків та молоді в умовах навчального закладу

Слайд 2

Щоб була здорова вкраїнська родина, Щоб сила міцніла і дух не малів, Плекаймо щоденно здоров’я дитини, Цінуймо здоров’я батьків й вчителів.

Слайд 3

створення освітнього середовища, сприятливого для збереження та подальшого зміцнення здоров'я школярів ; формування свідомого ставлення до свого життя і здоров'я ; оволодіння життєвими навичками безпечної і здорової поведінки. Головні завдання сучасної школи

Слайд 4

На стан здоров'я учнів впливає несприятливі екологічні умови погіршення якості медичного обслуговування поширення серед учнівської молоді негативних звичок

Слайд 5

“ Формування життєвої компетентності школярів через вдосконалення навичок здорового способу життя”

Слайд 6

формування й розвиток фізично, психічно, соціально і морально здорової особистості; створення умов для збереження і зміцнення здоров'я учнів; підготовка їх до суспільнозначущого самоутвердження, самодостатності та самореалізації в дорослому житті. Головна мета школи

Слайд 7

створення безпечних і нормативних санітарно- гігієнічних умов навчально – виховного процесу ; забезпечення здорового збалансованого харчування учнів; насичення шкільного життя заняттями, що зміцнюють організм дитини, сприяють покращенню самопочуття, благотворно впливають на підвищення рівня працездатності; залучення учнів до регулярних занять фізкультурою і спортом; профілактика травматизму; дотримання правил техніки безпеки; запобігання виникненню шкідливих звичок та формування навичок здорового способу життя. Завдання школи

Слайд 8

вербальні (лекції, повідомлення, інформація, бесіди) діяльнісні методи (дискусія, пошук, "мозковий штурм ") ігрові й діяльнісні (спортивні змагання, свята, допомога людям похилого віку) Форми і методи практичні методи ( конкурси, практикуми, проблемні завдання)

Слайд 9

Навчальна діяльність Основи безпеки Життєдіяль-ності 8 – 9 класи Основи здоров’я 1 – 7 класи Фізична культура 1 – 9 класи

Слайд 10

Заходи здоров’язберігаючого виховання школи

Слайд 11

Психологічний супровід

Слайд 12

Не забудемо і про здоров’я вчителів

Слайд 13

Слайд 14

Існує 10 порад, розроблених міжнародною групою лікарів, дієтологів і психологів, які становлять основу здорового способу життя. Дотримуючись їх, можна продовжити й зробити більш приємним наше життя.

Слайд 15

Порада 1 Розгадуючи кросворди, вивчаючи іноземні мови, виробляючи підрахунки в розумі, ми тренуємо головний мозок. Таким чином, сповільнюється процес вікової деградації розумових здібностей; активізується робота серця, системи кровообігу і обмін речовин.

Слайд 16

Порада 2 Робота - важливий елемент здорового способу життя. Знайдіть відповідну для себе роботу, яка буде вам в радість. Як стверджують вчені, це допоможе виглядати молодше.

Слайд 17

Порада 3 Не їжте дуже багато. Замість звичних 2.500 калорій обходитеся 1.500. Це сприяє підтримці активності клітин, їх розвантаженні. Також не слід впадати у крайнощі та їсти занадто мало.

Слайд 18

Порада 4 Меню повинне відповідати віку. Печінка і горіхи допоможуть 30-річним жінкам уповільнити появу перших зморшок. Що міститься в нирках і сирі селен, корисний чоловікам після 40 років, він сприяє розрядці стресу. Після 50 років необхідний магній, який тримає у формі серце і корисний для кісток кальцій, а риба допоможе захистити серце і кровоносні судини.

Слайд 19

Порада 5 Майте на все свою думку. Усвідомлена життя допоможе якомога рідше впадати в депресію і бути пригніченим.

Слайд 20

Порада 6 Довше зберегти молодість допоможуть любов і ніжність, тому знайдіть собі пару. Зміцненню імунної системи сприяє гормон щастя (ендорфін), який виробляється в організм, коли людина закохана.

Слайд 21

Порада 7 Спати краще в прохолодній кімнаті (при температурі 17-18 градусів), це сприяє збереженню молодості. Справа в тому, що і від температури навколишнього середовища залежать обмін речовин в організмі й прояв вікових особливостей.

Слайд 22

Порада 8 Частіше рухайтеся. Вченими доведено, що навіть вісім хвилин занять спортом у день продовжують життя.

Слайд 23

Порада 9 Періодично балуйте себе. Незважаючи на рекомендації, щодо здорового способу життя, іноді дозволяйте собі смачненьке.

Слайд 24

Порада 10 Не завжди пригнічуйте в собі гнів. Різних захворювань, навіть злоякісні пухлини, більш схильні люди, які постійно лають самого себе, замість того, щоб розповісти, що їх засмучує, а іноді й посперечатися.

Слайд 25

Здоров’я Вам!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)