X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Безпечна поведінка з інструментами

Завантажити презентацію

Безпечна поведінка з інструментами

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Безпечна поведінка з інструментами Основи здоров’я 2клас ППідготувала:вчитель початкових класів Рибак Оксана Михайлівна

Слайд 2

(Молоток) Поруч з двірником крокую, Розгрібають сніг кругом І хлопцям допомагаю Робити гору, будувати будинок. Сам худий, а голова з пуд Зуби мають, а зубного болю не знають (Граблі) (Лопата)

Слайд 3

Два кільця, два кінця, а в середині палка Кланяється, кланяється, прийде додому - розтягнеться (Сокира) Пташка-невеличка Носиком пірне, Хвостиком вільне, Доріжку проведе (Ножиці) (Голка)

Слайд 4

— не тримай ножиці кінцями догори; — не залишай ножиці розкритими; — передавай ножиці лише закритими кінцями в сторону товариша; — при роботі слідкуй за пальцями лівої руки. Правила користування ножицями:

Слайд 5

— передавай шило товаришеві ручкою вперед; — не носи шило в кишені; — тримай річ, що проколюєш, на дощечці. Правила користування шилом:

Слайд 6

Правила користування голками та шпильками: — передавай голку товаришеві тупим кінцем; — не губи голок: перевіряй їх кількість перед початком і закінченням роботи; — не заколюй голками одяг; — не бери шпильки та голки до рота; — зберігай їх в спеціальній подушечці; — не ший дуже довгою ниткою; — при шитті та вишиванні користуйся наперстком.

Слайд 7

Граблями: — перед початком роботи упевнись, що держак граблів не має тріщин, задирок; — під час роботи не піднімай граблі високо над землею; — не залишай їх зубцями доверху; — зберігай граблі підвішеними зубцями догори, щоб уникнути небезпеки наступити на зубці і набити собі лоба. Правила користування граблями:

Слайд 8

Цвяхами і молотком: — передавай цвях товаришеві капелюшком вперед; — не розкидай цвяхи по підлозі — можуть постраждати ноги; — не бери цвяхи до рота; — слідкуй, щоб молоток міцно тримався на держаку, бо зіскочивши, він може завдати серйозної травми; — забиваючи цвях, слідкуй за пальцями лівої руки. Правила користування цвяхами і молотком:

Слайд 9

інструменти

Слайд 10

викрутка

Слайд 11

молоток

Слайд 12

плоскогубці

Слайд 13

долото

Слайд 14

терпуг

Слайд 15

інструмент для перерізання болтів

Слайд 16

обценьки

Слайд 17

різець жерсті

Слайд 18

пила

Слайд 19

ножівка

Слайд 20

сокира

Слайд 21

дриль і свердла

Слайд 22

ручна дриль (коловорот)

Слайд 23

тиски

Слайд 24

киянка

Слайд 25

універсальний ніж

Слайд 26

цвяхи

Слайд 27

шурупи

Слайд 28

гайки та болти

Слайд 29

гачки

Слайд 30

мідні кнопки

Слайд 31

Надання першої медичної допомоги при незначних травмах

Слайд 32

Порізався: — промий рану перекисом водню; — продезинфікуй розчином йоду або зеленки; — щоб не потрапила з навколишнього середовища інфекція, рану заклей лейкопластиром або перебинтуй.

Слайд 33

1 2 4 3 Оброби рану

Слайд 34

Використано: інтернет-ресурси , презентацію з серії «Вундеркінди з пелюшок»

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)