X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ

Завантажити презентацію

ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЕКСПРЕС - ТЕСТИ КОМПАНІЇ “Фармаско” ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ ТОВ “ФАРМАСКО” 01001, Київ, вул. Щорса, 31 Тел. (+38-044) 466-30-54, 537-08-04, 522-87-91 E-mail: contact@pharmasco.com www.pharmasco.com ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 2

Менопауза Актуальність проблема в Україні Дані МОЗ України (2003г). Кількість жінок 45 – 64 років – 6 млн. Біля 4 млн. жінок в Україні находиться в періоді пременопаузи і не досягнули 50 років. Виражені клімактеричні порушення мають 100 тис. Більше 100 тис. жінок потребують кваліфікованої медичної допомоги. В Україні, окрім того, існує тенденція до передчасного развитку менопаузи. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРИЯ В КАРМАНЕ.

Слайд 3

Менопауза Основні поняття Пременопауза – це період від початку порушень менструального циклу до настання менопаузи. В цей період відбуваються помітні зміни у самопочутті, пов’язані зі змінами гормональних параметрів. Більшість жінок відчувають зниження працездатності, зміни настрою та прояви приливів. Менструації стають нерегулярними чи припиняються зовсім. Однак, іноді відбувається відновлення регулярних менструацій і після тривалого періоду. Менопауза – час після останньої менстуації та відсутність її протягом наступних 12 місяців. Про час настання менопаузи можна говорити лише ретроспективно. Менопауза частіше за все настає у період між 45 та 55 роками. Постменопауза – тривалий період життя жінкивід моменту припинення менструацій, що триває роками. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРіЯ В КИШЕНІ.

Слайд 4

Менопауза Основні поняття Можливі випадки, коли період настання менопаузи значно відрізняється від середньостатистичного, але розглядається як варіант норми. Рання менопауза означає припинення менструації у жінок віком до 40 - 45 років, що зумовлено спадковими причинами або, значно рідше може бути наслідком тих чи інших проблем зі здоров’ям. Пізня менопауза –збереження менструацій після 55 років , може бути цілком нормальним станом чи проявом захворювання. Для того, щоб розібратися в такій ситуації, Вам необхідна допомога лікаря. Окрім цього, існує поняття ранньої менопаузи, пограничний стан (між нормою та патологією). Такі пацієнтки потребують обстеження та спостереження у гінеколога. Рання менопауза може бути у віці до 39 років. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРИЯ В КАРМАНЕ.

Слайд 5

Менопауза Основні поняття Паредчасне та раннє настання менопаузи(у віці до 39 років)можливе при Поганих умовах праці та побуту. Після частих пологів та абортів Після масивних крововтрат в пологах; Хронічних інфекційних захворювань. Інших захворювань. Пізнє згасання менструальної функції можливе при: Фіброміомі матки Гіпертонічній хворобі. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРИЯ В КАРМАНЕ.

Слайд 6

Менопауза Діагностика Клінічна картина; Оцінка цитологічних симптомів; Виключення екстрагенітальних захворювань: - краніографія (рентгенографія черепа); - ЭКГ; - УЗД; - Гормональний профіль. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРИЯ В КАРМАНЕ.

Слайд 7

Менопауза Діагностика Шкода, що при появі згаданих вище симптомів, жінки перехідного віку порівняно рідко звертаються за допомогою до гінеколога і в більшості випадків стають пацієнтками лікарів загальних спеціальностей. В зв’язку з цим роль естрогенного дефіциту в патофізіології системних змін при таких станах не завжди враховується в повній мірі, що значно впливає на лікування. Така ситуація диктує необхідність розповсюдження відповідно необхідної інформації серед лікарів широкого профилю. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРИЯ В КАРМАНЕ.

Слайд 8

Менопауза. Тактика. На сьогоднішній день надзичайно актуальними є питання розробки та впровадження системного підходу до ведення жінок з менопаузальними порушеннями. Разом з цим, перше слово в діагнозі залишається за гінекологами, так як симптоми ,що зявляються першими перш за все повязані зі згасанням функції яїчників. Пацієнтки потребують спеціальних обстежень для уточнення гормональної активності, визначення рівня естрогенних впливів і виявлення звязку між появою приливів жару та клімактеричних змін менструальної функції. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРИЯ В КАРМАНЕ.

Слайд 9

Менопауза. Тактика. Разом з цим кожна пацієнтка з клімактеричним синдромом потребуєі спеціального терапевтичного, а іноді і неврологічного обстеження. Все частіше визначається зв’язок між станом статевої та серцево-судинної системи. У пацієнток з передчасною та ранньою менопаузою серьозною проблемою стає ризик розвитку ішемічної хворобіи серця, тому в теперішній час смертність від серцево-судинної патології серед українських жінок також збільшується (ризик розвитку інфаркту міокарду та раптової коронарної смерті, складає 20% і більше). ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРИЯ В КАРМАНЕ.

Слайд 10

Менопауза. Тактика. Особливу увагу лікарям-гінекологам, а також лікарям усіх спеціальностей, котрі займаються спостереженням та лікуванням жінок варто звернути увагу на пацієнток, що складають групу ризику з розвитку серцево-судинних захворювань. До цієї групи відносяться жінки: Котрі уже мають ІХС; З іншими формами атеросклеротических захворювань; З периферичними захворюваннями артерій; З ішемічним інсультом в анамнезі; З аневризмою брюшної аорти. Діагностика ранньої та передчасної менопаузи, призначення замісної гормональної терапії дозволяє попередити симптоми захворювання, повязані з клімактерієм. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРИЯ В КАРМАНЕ.

Слайд 11

ФСГ ФСГ (фолікулостимулюючий гормон, фолітропін) ФСГ – синтезується передньою долею гіпофізу ФСГ – глікопротеїн з молекулярною вагою 4100. Його молекула складається із альфа- і бета- ланцюгів. Альфа – ланцюг по своєму складу нагадує альфа – ланцюг ЛГ і не має гормональної активності. Специфічна гормональна дія властива бета –ланцюгу гормону. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРИЯ В КАРМАНЕ.

Слайд 12

ФСГ Біологічний період напіврозпаду ФСГ складає 2години. У жінок ФСГ: * стимулює ріст гранулярних клітин яїчника і сприяє зізгріванню фолікулів, підготовлюючи їх до овуляції; *посилює виділення єстрогенів. У чоловіків ФСГ: * стимулює інтерстиційні клітини статевих залоз і сперматогенезу. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРИЯ В КАРМАНЕ.

Слайд 13

ФСГ Рівень ФСГ в крові жінок залежитьвід фази менструального циклу. Максимальне підвищення концентрації спостерігається в середині циклу (на 14 день). Пік подвищення рівня ФСГ менше виражений, чим ЛГ Секрецію ФСГ стимулює поліпептид люліберин, який секретується клітинами гіпоталамусу. ФСГ протягомдоби виділяється в кров імпульсами з інтервалом в 1-4 години. Концентрація гормону під час виділення в 1,5-2,5 раза перевищує середній рівень; виділення триває біля 15 хвилин. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРИЯ В КАРМАНЕ.

Слайд 14

ФСГ Визначення концентрації ФСГ проводиться з цілью діагностики: Порушення функцій генеративних органів (матки – аменорея, олігоменорея); Порушення функцій статевих залоз – гіпогонадизм, безпліддя у чоловіків та жінок, порушення статевого развитку дітей) Визначення ранньої та передчасної менопаузи Для аргументированого призначення ЗГТ Для визначення оваріального резерву після гістерэктомії ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРИЯ В КАРМАНЕ.

Слайд 15

ФСГ Біологічним матеріалом для дослідження є: Сироватка крові (ІФА) Сеча (ІХА) ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРИЯ В КАРМАНЕ.

Слайд 16

MENOTEST™ ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРИЯ В КАРМАНЕ.

Слайд 17

MENOTEST™ Однокроковий струменевий тест для визначення фолікулостимулюючого гормону в сечі. Інтерпретація результу проводиться візуально, без використання додаткового інструментарію. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРИЯ В КАРМАНЕ.

Слайд 18

MENOTEST™. Характеристики Умови зберігання: при кімнатній температурі (2 – 30 ºC ), в запаянному пакеті. Досліджуваний матеріал: сеча. Пороговий рівень визначення ФСГ: 25мМО/мл Чутливість: 99,64% Специфічність: 99,30% Термін зберігання: 18 мес. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРИЯ В КАРМАНЕ.

Слайд 19

MENOTEST™ Процедура тестування Упаковку тесту необхідно відкривати безпосередньо перед використанням. Відкрити захистний ковпак. Направити струю сечі на наконечник тесту на 10сек., до його повного намокання. Також можна зібрати сечу в чисту ємкість і погрузити кінчик тесту в сечу до вказанної лінії на 10 сек. Закрити тест – систему ковпачком и дочикатися появлення кольорових ліній. В залежності від концентрації ФСГ, позитивний результат можно визначити вже через 40 сек. Але для отримання негативного результату потрібно 10 хвилин. Важливо, аби фон тесту був чистим під час інтерпретації результату. Не приймати до уваги результати тестування через 30 хвилин. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРИЯ В КАРМАНЕ.

Слайд 20

MENOTEST™ Інтерпретація результату ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРИЯ В КАРМАНЕ.

Слайд 21

MENOTEST™ Результати тесту повинні прийматися до уваги в сукупності з клінічною картиною, додатковою інформацією, що є доступною лікарю. Клінічний діагноз ставиться лікарем післе оцінки усіх клінічних та лабораторних даних. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРИЯ В КАРМАНЕ.

Слайд 22

MENOTEST Для підтверждення підвищенного рівня ФСГ в сечі необхідно проводити визначення гормону больше 1 разу, т.к.одноразове визначення може давати хибний результат через пульсуючу секрецію гормону. Рекомендується проводити дворазове тестування з інтервалом в 1-2 тижня ( в упаковці 2 тесту) Вміст ФСГ в зразках сечі, зібраної в різні години доби, можуть відрізнятися. Медикаменти, які містять ХГТ чи ЛГ, можуть вплинути на результати тестування. Результати можуть бути хибними, якщо жінка вагітна. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРИЯ В КАРМАНЕ.

Слайд 23

Компанія IND Компанія IND Diagnostic Inc. – дочірня компанія International Newtech Development Group. Більше зусиль компанія направляє на разробку і развиток продуктів для діагностики in vitro. IND – єдина компанія в Канаді, котра має повну сертифікацію своєї продукції і одна з найбільших компаній в світі по виробництву продуктів для діагностики in vitro. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРИЯ В КАРМАНЕ.

Слайд 24

Дякуємо за увагу! ТОВ “ФАРМАСКО” 01001, Київ, вул. Щорса, 31 Тел. (+38-044) 466-30-54, 537-08-04, 522-87-91 E-mail: contact@pharmasco.com www.pharmasco.com ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРИЯ В КАРМАНЕ.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Медицина