X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ

Завантажити презентацію

ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЭКСПРЕС- ТЕСТИ КОМПАНІЇ “Фармаско” ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ ТОВ “ФАРМАСКО” Тел. (+38-044) 466-30-54, 537-08-04, 522-87-91 E-mail: contact@pharmasco.com www.pharmasco.com ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 2

Про компанію “Фармаско” Медична компанія “Фармаско” була заснована у 2002 р. Колектив компанії це професіонали – люди, що мають значний досвіт роботи на міжнародному фармацевтичному ринку. «Фармаско» - єдина компанія в Україні, що спеціалізується на дистрибуції та промоції на український ринок експрес – тестів. ФАРМАСКО Медична компания “Фармаско” – Ваш професійний вибір на ринку зручних та ефективних діагностичних експрес – тестів найвищої якості та за доступною ціною у будь – якому куточку України. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 3

Экспрес-тести: принцип роботы Сучасні експрес – тести розроблені на основі методу імунохроматографічного аналізу. Метод імунної хроматографії заснований на зв’язуванні антитіл з антигеном специфічним чином. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 4

Экспрес-тести: принцип роботи Досліджуваний матеріал Коньюгат антитіла з барвником, специфічного до антигена, що досліджується, мігруючого вздовж смужки, разом з рідиною Антитіло, специфічне до антигену, що досліждується, фіксоване на тест – смужці Вторинне антитіло, специфічне до антититіл з барвником, прикріплене на тест - смужці ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 5

Характеристики тестів Чутливість = Позитивні результати ІХА/ (Позитивні результати ІХА + хибнонегативні) х 100% Або, Чутливість – це здатність тесту забезпечити позитивний результат, якщо людина, що тестується, дійсно інфікована. Специфічність = Негативні результати/ (Негативні результати ІХА + хибнопозитивні) х 100% Або, Специфічність – це здатність тесті забезпечити негативний результат, якщо людина, що тестується, дійсно не є інфікованою (здорова). ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 6

Экспрес-тести. Переваги використання Висока точність та достовірність (до 100%). Висока чутливість та специфічність (>99%). Швидкість отримання результату (вже через 10-15 хвилин). Можливість раціонально тестувати будь – яку кількість людей (1 тест = 1 людина). Прості умови зберігання (кімнатна температура). Не потребує лабораторного оснащення. Не потребує спеціальних навичок. Вбудований контроль якості. Міжнародні сертифікати якості. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 7

Асортимент тестів компанії «Фармаско» ТЕСТИ НА ВАГІТНІСТЬ ТА ОВУЛЯЦІЮ Тест- смужка Secret для визначення вагітності. Тест–смужка ULTRA для визначення вагітності. Струменевий тест Duet для ранньої діагностики вагітності. Набір струменевих тестів Solo для визначення періоду овуляції (набір з 5 тестів). Набір тест–смужок SOLO mini для визначення періоду овуляції. Набір струменевих тестів MENOTEST для визначення менопаузи.  ТЕСТЫ НА ЗПСШ Тест-касета CITO TEST Syphilis (Кров, сироватка, плазма) Тест-касета CITO TEST Gonorrhea (мазок) Тест-касета CITO TEST Chlamydia (мазок) ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 8

Асортимент тестів компанії «Фармаско» ТЕСТИ НА ІНФЕКЦІЙНІ ЗАХВОРЮВАННЯ Тест-касета CITO TEST HBsAg (кров, сироватка, плазма) Тест-касета CITO TEST анти – HBs (сироватка, плазма) Тест-касета CITO TEST Anti HBc (кров, сироватка, плазма) Тест-касета CITO TEST HBeAg (кров, сироватка, плазма) Тест-касета CITO TEST анти – HBe (сироватка, плазма) Тест–касета CITO TEST HBV Combo (сироватка, плазма) Тест-касета CITO TEST HCV (кров, сироватка, плазма) Тест-касета CITO TEST HIV ½ (кров, сироватка, плазма) Блістер–касета CITO TEST ROTA (фекалії) Блістер–касета CITO TEST ADENO (фекалії) Блістер–касета CITO TEST ROTA – ADENO (фекалії) Блістер–касета CITO TEST H.Pylori Ag (фекалії) Тест–касета CITO TEST H.Pylori Ab (кров, сироватка) Блістер–касета CITO TEST INFLUENZA A+B (змив, мазок з ВДШ) ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 9

Асортимент тестів компанії «Фармаско» ОНКОМАРКЕРИ Тест-касета CITO TEST CEA (кров, сироватка, плазма) Тест-касета CITO TEST AFP (кров, сироватка, плазма) Тест-касета CITO TEST PSA (кров, сироватка, плазма) Тест-касета CITO TEST FOB (фекалії) Кардиомаркеры Тест-касета CITO TEST Myoglobin (кров, сироватка, плазма) Тест-касета CITO TEST Troponin I (кров, сироватка, плазма) Тест-кассета CITO TEST Troponin I, CK – MB, Myoglobin (кров, сироватка, плазма) ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 10

Асортимент тестів компанії «Фармаско» ТЕСТИ НА ВИЗНАЧЕННЯ НАРКОТИЧНИХ РЕЧОВИН Тест-касета SNIPER Мультитест для одночасового визначення 5 груп наркотиків в організмі.(Амфетамін, Метамфетамін, Кокаїн, Морфін, Маріхуана) Тест-смужка SNIPER для визначення Амфетаміну Тест-смужка SNIPER для визначення Метамфетаміну Тест-смужка SNIPER для визначення Маріхуани Тест-смужка SNIPER для визначення Морфіну Тест-смужка SNIPER для визначення Фенциклідину Тест-смужка SNIPER для визначення Метадону Тест-смужка SNIPER для визначення Барбітуратів Тест-смужка SNIPER для визначення Бензодіазепіну Тест-смужка SNIPER для визначення Экстазі ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 11

Дякуємо за увагу! ТОВ “ФАРМАСКО” Тел. (+38-044) 466-30-54, 537-08-04, 522-87-91 E-mail: contact@pharmasco.com www.pharmasco.com ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне