X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ефективна диференційна діагностика захворювань ГКС. Класичні методи та нові можливості.

Завантажити презентацію

Ефективна диференційна діагностика захворювань ГКС. Класичні методи та нові можливості.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ефективна диференційна діагностика ГКС. Класичні методи та нові можливості. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 2

Про компанію “Фармаско” «Фармаско» - Медична компанія “Фармаско” була створена у 2002 р. Єдина компанія в Україні, що спеціалізується виключно на дистрибуції та промоції на український ринок експрес – тестів. Є переможцем щорічного конкурсу серед професіоналів у медичній галузі України «Панацея» 2006р. у номінації «Проект року», в 2007 р. – «Найвища якість продуктів та послуг». ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 3

Гострий коронарний синдром (ГКС) Актуальність проблеми Серед хворих, що поступають до ЛПЗ з підозрою на ГІМ чи НС лише у 15 – 25% випадків визначається ГКС. У 4 - 9% випадків ГКС – пропускається. Загальна летальність при ГІМ складає – 30%. Летальність максимальна у перші 2 години, на які приходиться майже 50% усіх летальних випадків! ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 4

Необхідність нових методів діагностики Для: максимально швидкого відбору пацієнтів з ГКС, що потребують невідкладної медичної допомоги (диференційна діагностика ГІМ та НС). обстеження пацієнтів у кожному необхідному випадку (поза медичним закладом) обстеження пацієнтів, відповідно протоколу «Надання медичної допомоги хворим з ГКС». ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 5

Алгоритм діагностики при ГКС Елевація сегменту ST Біль у грудній клітці чи задишка Нестабільна стенокардія Депресія сегменту ST – + + Клінічна картина ЕКГ Діагноз Braunwald E,2002 http://www.acc.org/clinical/guidelines/unstable/unstable Норма Маркери Гострий інфаркт міокарду – + Немає ІХС ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 6

Ідеальний кардіомаркер Забезпечує діагностику при незначних ушкодженнях міокарду (чутливість) Наявний у високих концентраціях у міокарді і відсутній в інших тканинах (специфічність) Виявляється у крові як можна раніше і зберігається тривалий час (рання та ретроспективна діагностика) Рівень маркера пропорційний об’єму ушкодження Метод визначення повинен легко виконуватись, бути швидким та недорогим. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 7

Крива маркерів ушкодження міокарду міоглобін тропоніни при Q ІМ CK-MB тропоніни при “мікроінфаркті” 1 2 3 4 5 6 7 8 50 20 10 5 2 1 Кратність підвищення Дні Wu, Clin Chem 1999 ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 8

Кардіомаркери Тропонін Міоглобін КК-МВ ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 9

CITO TEST Troponin I, CK–MB, Myoglobin Експрес – тести працюють по методу імунохроматографічного аналізу Точність, чутливість та специфічність до 100% Результат дослідження через 10-15' Можливість раціонально тестувати будь - яку кількість людей (1 тест = 1 пацієнт) Не потребують лабораторного обладнання Прості умови зберігання (2-30°С) Вбудований контроль якості Не потребують спеціальних навичок ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 10

Методика проведення 2 краплі сиворотки чи плазми 4 краплі венозної крові Позитивний Негативний Недійсний 100 мкл цільної крові з пальця 4 краплі цільної крові з пальця ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 11

CITO TEST Характеристики тесту ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 12

Переваги швидких тестів перед класичними методами. Результат через 10 хвилин. Обстеження хворих у будь - яких умовах!!!! Дозволяють проводити диференційну діагностику ГІМ з НС з високою точністю. Дають можливість визначити тактику ведення хворого (госпіталізація у спеціалізоване відділення, призначення лікування) Дають можливість визначити ризик розвитку реінфарктів (активне ведення постінфарктних хворих) ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 13

Асортимент тестів компанії «Фармаско» Тести для діагностики інфекцій, що передаються парентеральним шляхом: Вірусні гепатити (В, С) ВІЛ Інші інфекційні захворювання: Рота-, Аденовіруси, Х.пілорі, Грип Тести для діагностики інфекций, що передаються статевим шляхом Сифілісу, хламідіозу. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 14

Гінекологічна група тестів Тести для діагностики вагітності, овуляції, патологічної вагітності, менопаузи. Кардіомаркери Тести для визначення тропоніну I (Troponin I), КК – МВ (CK – MB), міоглобіну (Myoglobin) Онкомаркери Тести для визначення карциноембріонального антигену (CEA), альфафетопротеїну (AFP), простат-специфічного антигену (PSA), прихованої крові у калі (FOB) Асортимент тестів компанії «Фармаско» ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 15

Асортимент тестів компанії «Фармаско» Біохімічний аналізатор сечі CITOLAB™ Reader 100 plus Діагностичні тест – смужки для визначення від 1 до 11 параметрів сечі: уробіліногену, глюкози, білірубіну, кетонів, крові, pH, білку, нітритів, питомої ваги, лейкоцитів, аскорбінової кислоти Тести для визначення наркотичних речовин 5 – ти панельний SNIPER ™: Амфетамін, Метамфетамін, Кокаїн, Морфін, Марихуана 10 – ти панельний SNIPER ™ та окремі тест-касети: Амфетамін, Метамфетамін, Марихуана, Морфін, Фенциклідин, Метадон, Барбітурати, Бензодіазепіни, Экстазі. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 16

Тести компанії Фармаско це: Результат дослідження через 10 хвилин Можливість обстеження у будь – якому місці Висока точність та специфічність дослідження ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 17

Дякуємо за увагу! ТОВ “ФАРМАСКО” Тел. (+38-044) 537-08-04 E-mail: contact@pharmasco.com www.pharmasco.com ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Медицина