Цікаві факти про алкоголізм
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Україна за підсумками 2012 року зайняла третє місце в світі по середньому споживанню горілки на людину. Про це свідчать дані рейтингу, складеного на основі даних британської компанії «International Wine & Spirit Research». Згідне з ним, на одного жителя України (включаючи жінок і дітей) доводиться 7,7 літра горілки в рік.
Щороку через алкоголізм в Україні помирає понад 40 тисяч людей, за даними Національної ради з питань охорони здоров’я
Майже 40% українських підлітків 14 — 18 років регулярно вживають спиртні напої. Алкоголь є причиною передчасної смерті майже 30% українських чоловіків. На думку вітчизняних медиків, наразі в Україні нараховується 700 тисяч лише офіційно зареєстрованих алкоголіків.
Всесвітня організація охорони здоров'я провела опитування школярів у 41 країні світу, чи вживають вони спиртне. Україна в списку перша. 40 відсотків дітей в Україні вживають алкоголь.
Навіть після одного прийому алкоголю сліди алкоголю у клітинах мозку знаходять через два тижні.
Алкоголь навьть в малих дозах знижує продуктивну здатність виконувати роботу і знижує швидкість мислення.
На першому етапі алкоголізм проявляється як випивання через події в особистому житті і особливим чином не впливає на організм людини.
На другому етапі страждає печінка та травна система , втрачається статева функція організму людини.
На третьому етапі алкоголізму різко звужується круг речей , що цікавить людину , нервоав система втрачає деякі свої функції органи що почали страждати на другому етапі надалі втрачають здатність виконувати свої функції.
Алкоголь особливо небезпечний на ранніх строках вагітності. Плід часто народжується недоношеним або з аномаліями.
Алкоголь з’являється в грудному молоці кормлячої матері уже через кілька хвилин після прийому алкоголю.
В Баварії , де близько 90 % матерів щоденно вживають пиво Всесвітньою організацією з охорони здоров’я було проведено медичне обстеження дітей від 1 до 5 років. Воно показало , що 87% цих дітей відстають у інтелектуальному розвитку.
Схожі презентації
Категорії