X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Автоматизація аптек

Завантажити презентацію

Автоматизація аптек

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Автоматизація аптек ТОВ “ПроЗа” м. Чернівці

Слайд 2

ПроЗа-Аптека – програмний комплекс, що забезпечує облік та контроль в аптеках: на робочому місці провізора облік залишків медикаментів на складах та відділах; замовлення медикаментів з прайсів постачальників; контроль серій та термінів зберігання медикаментів; контроль фальсифікату медичних препаратів; швидкий ввід прихідних накладних по штрихкодах; зручний режим формування ціни; друк цінників, штрихкодів, накладних; облік розрахунків з дебіторами/ кредиторами; облік витрат; контроль руху коштів; фінансові та товарні звіти; проведення актів переоцінки; формування інвентаризаційних актів. на робочому місці фармацевта продаж товарів по штрихкодах; продаж товарів по кредитних картках; індивідуальний дисконт для кожного клієнта. контроль залишків медикаментів у відділі;

Слайд 3

Робочі місця фармацевтів та провізора об’єднуються в єдину комп’ютерну мережу з допомогою стандартних технічних засобів для мереж Ethernet.

Слайд 4

Багатофункціональний модуль ціноутворення дозволяє користувачу створити свій унікальний механізм розцінки медикаментів. Потужний механізм роботи зі знижками: - настройка індивідуальної системи знижок - знижки на медикамент (групу медикаментів) - накопичувальні знижки - відображення поточної накопичувальної суми на карті клієнта - різноманітні звіти по дисконтним картам.

Слайд 5

Вигляд головного меню програми.

Слайд 6

Розроблено зручний довідник товарів, з можливістю класифікації їх на групи(підгрупи).

Слайд 7

Зручний ввід інформації про медикаменти, що дає змогу: Вести декілька відпускних цін. Вказати виробника медикаменту. Дозволяти (забороняти) надання знижки на медикаменти. Встановлювати критичний залишок медикаментів. Ідентифікувати медикаменти по штрих-коду.

Слайд 8

Детальна інформація про агентів Для зручності користування агенти розбиті на групи.

Слайд 9

Зручний класифікатор документів

Слайд 10

Оперативний ввід накладних приходу від постачальника та на внутрішнє переміщення. Контроль серій та терміну придатності медикаментів.

Слайд 11

Зручний термінал продажу товару. Фармацевт вводить код товару (або зчитує сканером штрих-коду), кількість та формує чек.

Слайд 12

За допомогою пластикових карток є можливість надання постійним клієнтам знижок на придбання медикаментів. Робота з дисконтними картками.

Слайд 13

Система контролю над касирами(продавцями) з боку адміністратора.

Слайд 14

Проведення ревізії в будь-якому відділі аптеки дає змогу контролювати роботу фармацевтів.

Слайд 15

Ведення розрахунків з постачальниками, покупцями. Основні звітні форми

Слайд 16

Перегляд та аналіз залишків медикаментів в будь-якому відділі аптеки та в різних цінах. Основні звітні форми

Слайд 17

Звіт реалізації товару Основні звітні форми

Слайд 18

Аналіз продаж товару Основні звітні форми

Слайд 19

Контроль за всіма ланками бізнес-процесу, підвищення ефективності роботи працівників, вдосконалення обліку, покращення та спрощення роботи з клієнтами – все це результати комплексної автоматизації Вашого бізнесу. Організація, облік і контроль - гарантований успіх !!!

Слайд 20

Автоматизація ресторанів, кафе, пунктів швидкого харчування (розробка калькуляційних карт, контроль залишків на кухні та барі, проведення ревізій, дисконтна система). Автоматизація магазинів (підключення РРО, ваг, сканера штрих-кодів, організація обліку, контроль залишків, дисконтна система). Програма обліку на складах та торгових точках (контроль залишків, ведення прайсів). Автоматизація аптек (комплексний облік медикаментів, формування звітів, аналіз діяльності аптеки). Автоматизований облік більярдного (ігрового ) клубу (контроль маркерів, різні режими обліку ігор, статистика, дисконтна система, облік оренди додаткових аксесуарів). Автоматизація швейного виробництва та ательє по індивідуальному пошиву одягу. Автоматизація приватного лікарського кабінету (ведення графіку прийому пацієнтів, картотека відвідувань та призначень, звіти) Система „PRUT”, призначена для автоматизації обліку туристичної діяльності. БЕСТ-ЗВІТ ПЛЮС – програма для здачі бухгалтерської та статистичної звітності у днржавні податкові, соціальні служби та пенсійний фонд України. QDProfessional – програма заповнення митних декларацій. AVIRA AntiVir - антивірусна програма захисту комп’ютера і мережевих систем. Наші продукти:

Слайд 21

Наші реквізити: ТОВ “ПроЗа” 58000, Україна, м. Чернівці вул. Університетська, 11/3 тел. (0372) 90-42-14, +38 050 9351640 E-mail: proza_ltd@ukr.net www.prozasoft.com

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Медицина