X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Видатні особи Миколаєва

Завантажити презентацію

Видатні особи Миколаєва

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Добро починається з тебе

Слайд 2

Яка ромашка? Які гілочки акації? Що вони вам нагадали? ( на що схожі?)

Слайд 3

Маршрут Легенда про двох вовків 1. Місто Добра. Чарівна скринька 4. Привал Долоньок. 6. Місток Згоди. Річка Дружби

Слайд 4

Доброта - це ліки від багатьох хвороб, і, насамперед , від дурних. Це чудесна, світла властивість допомагає людям жити, творити, робить життя гарним та прекрасним. Як же воно виникає? Адже в серце людини не заглянеш. Немає приладу, що міг би визначити - чого там більше, зла або добра. Добро починається з любові до всього живого. Добра людина - та, хто поважає людей, допомагає їм; вона любить та охороняє природу. А якщо людина добра, вона спокійна, весела, від неї відходить тепло.

Слайд 5

Легенда про двох вовків

Слайд 6

Колись давно старий відкрив своєму онукові одну життєву істину: - У кожній людині йде боротьба, дуже схожа на боротьбу двох вовків. Один вовк представляє зло: заздрість, ревнощі, жаль, егоїзм, амбіції, брехню. Інший вовк представляє добро: мир, любов, надію, істину, доброту і вірність. Онук, зворушений до глибини душі словами діда, задумався, а потім запитав: - А який вовк в кінці перемагає? Старий усміхнувся і відповів: - Завжди перемагає той вовк, якого ти годуєш.

Слайд 7

“ЧАРІВНА СКРИНЬКА” Добро; Співчутливість; Чесність; Щирість; Працьовитість; радість; Взаємодопомога; Дружелюбність; Толерантність.

Слайд 8

уміння прагнення робити спілкуватися Толерантність. добрі справи уміння прощати, терпимість до людей, їхнім думкам

Слайд 9

Привал Долоньок

Слайд 10

«Поводьтесь з іншими так, як ви хочете, щоб поводилися з вами». - Допомагати слабким, хворим, старим, а також тим, хто потрапив у біду. - не бути жадібними, злими, не заздріти нікому. - Бути завжди привітними. - Забули – попросіть вибачення. - Не можете сказати правду – поясніть чому. - Не видавати чужих таємниць.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України