X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Хімія-наука про природу

Завантажити презентацію

Хімія-наука про природу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Хімія-наука про природу

Слайд 2

Хімія-наука про природу Хімія належить до природничих наук. Вона так само, як фізика, ботаніка, зоологія, геологія, вивчає природу, весь навколишній світ —різноманітні речовини і явища. Хімія — наука про речовини та їх перетворення. Вона вивчає склад і будову речовин, залежність їхніх властивос тей від складу й будови, умови й способи перетворення одних речовин на інші.

Слайд 3

Хімія-наука про природу Хімія – це наука, яка вивчає перетворення речовин, зміни при цьому їх складу і будови. У сучасній хімії існує кілька розділів. Це органічна /неорганічна хімія, хімія фізична і аналітична. Іноді в силу зміни світу і розвитку людства хімія з'єднується з іншими науками, і виходять геохімія або біохімія. 

Слайд 4

Хімія-наука про природу

Слайд 5

Хімія-наука про природу

Слайд 6

Хімія-наука про природу Хімічні перетворення речовин самовільно відбуваються в природі. Під час фотосинтезу в зелених рослинах вуглекис лий газ і вода постійно перетворюються на органічні речо вини з виділенням кисню. Цей кисень у процесі дихання живих організмів поглинається, окислюючи в них органічні речовини, внаслідок чого в атмосферу виділяється вуглекис лий газ. Так хімічні перетворення речовин забезпечують життя на Землі.

Слайд 7

Хімія-наука про природу Хімія глибоко проникла в сільське господарство: рослин ництву вона дає мінеральні добрива, засоби захисту рослин від шкідників і хвороб, тваринництву—кормові добавки, лікарські препарати, засоби санітарії тощо. Широко використовує хімічні процеси харчова промисло вість, особливо тоді, коли переробляється сільськогоспо дарська сировина (виробництво крохмалю, цукру, оцту, спирту, маргарину тощо).

Слайд 8

Хімія-наука про природу Величезне значення має хімія для охорони здоров'я людей. З давніх-давен вчені-хіміки вивчали перетворення речовин, що відбуваються в організмі людини. Завдяки цьому лікарі знають, які препарати слід застосовувати для лікування тієї чи іншої хвороби, для знеболювання, дезинфекції тощо. За допомогою хімії виготовляють замінники крові, штучні суглоби, серцеві клапани, зубні протези тощо.

Слайд 9

Хімія-наука про природу Широко використовується хімія в сучасному побуті. І не тільки опосередковано, через використання їжі, одягу, взуття, палива, будівельних матеріалів, а й безпосередньо, через використання мила, пральних порошків, соди, дезин фікуючих і профілактичних речовин, засобів для виведення плям, лаків і фарб, парфумів і ліків, харчосмакових речовин тощо.

Слайд 10

Хімія-наука про природу Отже, продукти хімії і хімічні процеси використовуються всюди: у промисловості й сільському господарстві, на транспорті й у медицині, у будівництві й побуті. Сьогодні не можна назвати жодної сфери виробництва, де б людина не стикалася з хімією. Практично все наше життя, наше здоров'я, наш настрій, нарешті, тісно пов'язані з численни ми речовинами, що нас оточують, і хімічними процесами, що відбуваються навколо нас і всередині нас.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія