X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Виготовлення виробів із пластикових пляшок

Завантажити презентацію

Виготовлення виробів із пластикових пляшок

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виготовлення виробів із пластикових пляшок

Слайд 2

Вступ Пластикові пляшки – це не просто тара для води, але і відмінний матеріал для творчості і рукоділля. Все, що потрібно в цій справі, – власне матеріал, ножиці, іноді фарба, клей і вільний час. Також не завадило б включити креативність і перестати дивитися на тару з-під улюбленої газованої води, як на повсякденну річ.

Слайд 3

статистика В Україні пластикові та поліетиленові вироби становлять п'яту частину всіх відходів які розкладаються протягом 300 років. В Україні переробляється лише 7% з 200 тис. тонн пластикових пляшок і пакетів. При цьому вітчизняні сміттєпереробні заводи завантажені максимум на 15-20%.

Слайд 4

вироби Багато власників присадибних ділянок створюють всілякі вироби з пластикових пляшок, щоб прикрасити місце свого перебування. Можна створити справжні витвори мистецтва, витративши мінімум коштів.

Слайд 5

Креативні ідеї виробів:

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

«Ну, ты это… заходи, если что»

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Висновок Ідей для створення красивих прикрас і практичного повторного використання ПЕТ-пляшок маса. Все, що потрібно для цього, – час і хороша фантазія, яка допоможе економити та не забруднювати навколишнє середовище відходами.

Слайд 20

Джерела: https://www.slideshare.net/OlenaOlena4/ss-85738783 https://handiwork.info/virobi-z-plastikovih-plyashok-115-foto-idej-yak-stvoriti-originalni-prikrasi-z-plyashok/ https://ukr.media/science/295745/ http://art-room.od.ua/virobi-z-plastikovih-plyashok-svoyimi-rukami-krashhi-ideyi-dlya-somogo-kolina/

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія