X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Друге життя пластикових пляшок

Завантажити презентацію

Друге життя пластикових пляшок

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Що можна робити з пластиковими пляшками після їх використання Друге життя пластикових пляшок Роботу виконала учениця 9 класу Вербівської ЗОШ І-ІІІ ст. с.Вербове, Пологівського р-н, Запорізької обл. Колєснікова Тетяна Керівник: Чепель Ю.В.

Слайд 2

Вироби з пластику, зокрема пляшки ввійшли у наше життя різко й надовго. На дуже довго. Це корисна ємкість, водночас… дуже підступна. Адже вислів – немає нічого вічного – не про неї. Пластикова тара має дуже тривалий термін розпаду. Вона чи то пак матеріал, з якого вона зроблена, практично не піддається утилізації, а спалювати її небезпечно. Отож, постають одвічні питання – що робити, як вберегти природу?

Слайд 3

Що можна зробити з пластикових пляшок: дешеві ємності для води й рідин совок для сипучих одяг із пляшок рятувальне коло рупор(обрізавши дно) термос обрізати перевернути й надягти на ліхтар перед під'їздом, щоб вода не потрапила  насипати піску - гантелі  рукомийник  Самий корисний приклад, найбільше економічно вигідний!!! - використання як дорожня розмітка яскраво пофарбованих порожніх пляшок під час дорожніх робіт(і як продовження ідеї - яскраво пофарбована люминисцентной фарбою пляшка замість знака аварійної зупинки!) 

Слайд 4

Пристосування для зняття плодів

Слайд 5

Для великих яблук візьміть дволітрову ємність, для плодів середніх розмірів — півторалітрову. Відріжте дно у пластикової пляшки і по краю зрізу симетрично з двох сторін зробіть два робочих паза( як на малюнку). Для посилення міцності пластика обмотайте пляшку в області пазів декількома шарами широкого прозорого скотчу. Шийка пляшкового плодовозбирача за допомогою шурупа прикріпіть до жердини потрібної довжини. Працювати з таким плодовозбирачем просто: підведіть пристосування до яблука, так, щоб плодоніжка потрапила в зроблений паз, а потім перейдіть з жердиною до відриву яблука.

Слайд 6

Пластикові ляльки Незвичайні образи, продумані до найменшої деталі, сповнені емоцій і переживань, втілює автор Леся Самоцька у своїх ляльках. В руках майстрині оживає не що інше, як звичайне породження цивілізації, яке стало її ж прокляттям - пластикові пляшки. На кожну свою героїню Леся витрачає не менше 20 пляшок. Технологія обробки пластику є унікальною, тому, певно і залишається нерозголошеною таємницею довершених скульптур.

Слайд 7

«Пластикова ялинка»

Слайд 8

Цього року перед жителями Каунаса, другого за величиною міста Литви, постала 14-метрова ялинка, виготовлена з 40 тис. пластикових пляшок з-під напою Sprite. Автором проекту стала дизайнер Іоланта Шмідтіне . Насправді ялинка зроблена не з цілих пляшок, а з денець, насаджених на каркас. Вночі вмикається ілюмінація, і ялинка виглядає ще більш вражаюче.

Слайд 9

Форма ФК Барселона У сезоні 2011-12 ФК Барселона гратиме в новій домашній і виїзній формі. Нові комплекти форми виготовлені із перероблюваного поліестеру, виробленого за інноваційною технологією компанії Nike. Вперше цей матеріал використовується для виготовлення і футболок, і шортів.

Слайд 10

На виробництво кожного комплекту форми йде 13 пластикових пляшок. Дана технологія дозволяє з користю утилізувати до 100 мільйонів пластикової тари, яка викидається в сміттєві відходи.

Слайд 11

Пластикова пляшка: хай буде світло! Для приготування «літра світла» необхідна чиста вода і трохи будь-якого відбілюючого засобу. Завдяки такому складу рідина стає більш «матовою» і краще розсіює світло - тобто сонячні промені, що потрапляють у зовнішню частину пляшки . За оцінками спостерігачів, ефект від такої безкоштовної люстри порівнюваний з роботою 60-ватної лампочки розжарювання. Установка альтернативного джерела світла триває менше години - а прослужить він без заміни років п'ять.

Слайд 12

Прикраси з пляшок

Слайд 13

Ми не залишилися осторонь!

Слайд 14

Фокус «Водолаз» Ми дізналися про фокус «водолаз», і вирішили його відтворити. При натисканні на пляшку «водолаз » занурюється. При відпусканні випливає.

Слайд 15

Водяний термометр Для виготовлення такого термометру необхідно взяти пляшку та заповнити її, до половини, зафарбованою рідиною. В пляшку опустити проградуйовану трубку і заліпити її отвір пластилином. При нагріванні пляшки стовпчик зафарбованої води підіймається

Слайд 16

Повітряна вертушка В пляшці вирізається три «вікна» і відгинаються лопаті. Всередину пляшки вставляється стрижень з обертанням. Під дією вітру вертушка обертається. За її допомогою можна вимірювати швидкість вітру.

Слайд 17

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання