X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Кислотні дощі

Завантажити презентацію

Кислотні дощі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проект на тему: «Кислотні дощі» Виконала Максимчук Анна

Слайд 2

Тема: Кислотні дощі Мета: Дізнатись більше про кислотні дощі та їхні наслідки

Слайд 3

Забруднення води відбувається не лише через скидання відходів підприємств безпосередньо у водойми, а й завдяки шкідливим викидам в атмосферу. В атмосфері збираються отруйні гази, розчинні у воді. Гази сульфур(IV) оксид SO2, сульфур(VI) оксид SO3, нітроген(III) оксид N2O3, нітроген (V) оксид N2O5, при взаємодії з водяною парою, або водою, що міститься у повітрі, утворюють сульфітну, сульфатну, нітратну, нітридну кислоти

Слайд 4

Кислотні дощі впливають на здоров'я людей, рослин, тварин. Кислотні опади викликають загибель риб та інших водяних мешканців у водяних екосистемах, захворювання жителів суходолу. Кислоти порушують захисний восковий покрив листя, роблячи рослини уразливішими для комах, грибів та інших патогенних мікроорганізмів, сприяють уповільненню росту і загибелі дерев.

Слайд 5

Кислотні дощі пошкоджують також памятки культури і архітектури, вироби з металу, покрівлі будинків, роз'їдають лаки і фарби. Для боротьби з кислотними дощами потрібно зменшувати викиди речовин, що спричиняють утворення кислотних оксидів.

Слайд 6

Висновок: В наш час все більшою постає проблема кислотних дощів, які несуть з собою руйнівну силу. Потрібно зменшувати викиди речовин, що спричиняють утворення кислотних оксидів.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія