X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Етери та естери в косметиці

Завантажити презентацію

Етери та естери в косметиці

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

етери та естери в косметиці

Слайд 2

етери Органічні речовини, молекули яких складаються з двох вуглеводневих радикалів, сполучених між собою атомом кисню. Вони рухливі, легко займисті, малорозчинні у воді. Виявляють слабкі основні властивості.

Слайд 3

естери Функціональні похідні карбонових або мінеральних кислот, в яких гідроксильна група заміщена залишком спирту або фенолу (OR).

Слайд 4

Складні естери застосовуються: -як розчинники та розріджувачі для лаків і фарб -як ароматизатори в харчовій промисловості -у виробництві парфумів -при виготовленні штучних волокон (лавсан) -для виробництва СМЗ та вибухових речовин

Слайд 5

Багато складних ефірів карбонових кислот мають характерні фруктові або квіткові запахи, через що їх використовують як штучні ароматизатори. Наприклад:

Слайд 6

Слайд 7

Етери знаходять широке застосування у виробництві фармацевтичних препаратах і косметиці як емульгуванні агенти в емульсіях і стабілізатори мікроемульсій, як солюбілізатор етерних олій, вітамінів в оліях, важкорозчинних у воді діючих речовин (ацетат кортизону, гризеофульвін, менадіон, хлордіазепоксид, холестерол) і речовин, що застосовуються в косметиці та парфумерії.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Хімія