X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Призентація

Завантажити презентацію

Призентація

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вплив шкідливих звичок на ембріональний розвиток людини Підготувала учениця 10-а класу Лечковська Надія

Слайд 2

Слайд 3

В останні десять років на території всієї планети було вироблено велику кількість досліджень, які відкрили очі всім людям на згубний вплив шкідливих звичок на жіночий організм під час вагітності. У більшості країн світу присутня така проблема, особливо в ранньому віці або під час вагітності. В Англії половина вагітних жінок отруюють свій і дитячий організм нікотином та іншими не менш шкідливими речовинами.

Слайд 4

Слайд 5

Алкоголь  Вченими було підраховано, що алкоголем зловживають близько 11% вагітних. Вживання алкоголю під час вагітності значно підвищує ризик народження недоношених дітей, а в найбільш важких випадках - розвитку фетального алкогольного синдрому. Цьому сприяють легка прохідність алкоголю через плаценту.       Прийому алкоголю часто супроводжують куріння і вживання наркотиків. Це чинить додатковий несприятливий вплив на плід, підвищуючи ризик внутрішньоутробної затримки розвитку.     Крім того, можуть виникати порушення внутрішньоутробного розвитку плоду - ембріопатіі.

Слайд 6

Справа в тому, що переважна кількість спожитого алкоголю (90-95%) окислюється в організмі, і лише 5-10% у зміненому вигляді виділяється нирками та легенями. Тому навіть при всьому бажанні вагітна жінка не може випити одна - компанію їй завжди складає плід. Добре відомо, що незалежно від терміну вагітності, алкоголь швидко долає плацентарний бар'єр. При цьому його концентрація в крові плода і в крові матері однакова. Інші наслідки вживання алкоголю під час вагітності включають мимовільні аборти в II триместрі вагітності, внутрішньоутробну гіпоксію і низьку оцінку новонародженого за шкалою Апгар.

Слайд 7

 Алкогольний синдром плода - це хвороба плоду, обумовлена внутрішньоутробним алкогольним пошкодженням, що є головною причиною вродженої затримки інтелектуального розвитку у дитини. Цей синдром характеризується відставанням у фізичному та інтелектуальному розвитку, ураженням серця та інших органів. Діти зазвичай дратівливі, неспокійні, зі слабким хватальним рефлексом, поганою координацією, спостерігаються дефекти розвитку центральної нервової системи.

Слайд 8

Куріння Відомо, що мати, зародок і плацента складають собою єдине ціле (також як єдиний організм людини), і це впливає на різного роду порушення, що виникають у курців мам під час перебігу вагітності. На думку фахівців, під дією шкідливих речовин тютюну можуть розвиватися патологічні ефекти іншого походження. Негативна дія куріння на зародок є коефіцієнт його пошкодження, високою ймовірністю спонтанного аборту, пологів в ранній термін, смертності і можливо довготривалий вплив на фізичний розвиток, розвиток інтелекту і нервової системи також сповільнюється. Все це називається фетальний сіндром.Вероятность невдалих пологів істотно збільшується у курців мам

Слайд 9

Спостереження лікарів довели, що збільшена маса тіла мами не здатна захистити дитину від шкідливої дії тютюнопаління. У курящих матерів були виявлені серйозні зміни плаценти, пов'язане з негативним впливом куріння. Після проведеня досліджень було виявлено, що у курців мам маса плаценти балу набагато менше норми, але в меншій мірі, ніж маса тіла дитини.

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Дякую за увагу!!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Хімія