X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вирощуваня кристалів солей

Завантажити презентацію

Вирощуваня кристалів солей

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Електроліти в сучасних акумуляторах. Виконала: учениця 9-В класу Шулякова Катерина

Слайд 2

Мета: Дати визначення терміну "акумулятор". Дізнатися про використання акумуляторів і їх види. Розглянути проблеми, що можуть виникнути у результаті неправильного використання акумулятора. Актуальність теми: Акумулятори дуже часто використовуються у повсякденному житті.

Слайд 3

Акумулятор і принцип його дії. Акумулятори — це хімічні джерела струму з оборотним процесом: вони можуть віддавати енергію, перетворювати хімічну енергію в електричну або накопичувати енергію, перетворюючи електричну енергію в хімічну.

Слайд 4

Таким чином, акумулятор поперемінно то розряджається, віддаючи електричну енергію, то заряджається від будь-якого джерела постійного струму.

Слайд 5

Використання акумуляторів. Акумулятори використовуються для накопичення енергії та автономного живлення різноманітних споживачів. широко застосовують в техніці: на автомобільному, морському, повітряному і залізничному транспорті, в радіотехніці, на телефонних і електричних станціях, електромобілях, для освітлення і сигналізації на штучних супутниках Землі, космічних апаратах тощо.  

Слайд 6

Акумулятор Кислотні(свинцеві) Лужні

Слайд 7

Кислотні акумулятори мають високу номінальну напругу, малий внутрішній електричний опір та відносно високий коефіцієнт корисної дії. Проте невеликий термін служби, недостатня міцність та незадовільна робота при низьких і високих температурах обмежують їх застосування.  Лужні акумулятори мають ряд переваг перед кислотними: вони міцніші, не бояться перевантажень, добре працюють в широкому інтервалі температур, невимогливі до виробничих умов. Основні їх недоліки: низький ККД (до 60 %) і напруга (1,2; 1,25; 1,33 В). 

Слайд 8

Лужні акумулятори (за складом електродів)   Цинк-нікелеві; Срібло-цинкові Залізо-нікелеві Кадмій-нікелеві;

Слайд 9

В останні роки було винайдено ще два види акумуляторних батарей. В літієво-полімерному елементі замість рідкого електроліту використовується полімерна плівка. Як правило, подібні батареї відрізняються високою щільністю заряду і дуже невеликими розмірами. Завдяки цим якостям подібні батареї використовуються у малогабаритних пристроях, наприклад, в телефонах. Іншим новим видом стали гелеві акумулятори. Роль електроліту в них грає силікагель. Ця желеподібний, трохи підсушений прошарок між електролітами пронизаний сотнями мікроскопічних тріщин. Речовини, випаровувані електролітами, вбираються в гель і перетворюються в рідину. Таким чином, більша частина шкідливих випарів залишається всередині акумулятора.

Слайд 10

Які проблеми можуть виникнути у разі неправильного використовування акумулятора?  Як і будь-який пристрій, акумуляторні батареї схильні до проблем під час експлуатації. Основними факторами, які призводять до зменшення ресурсу, є процеси сульфації, недостатній час заряду, часті процеси заряду і розряду, глибокий розряд, наявність металевого нальоту на стінках сепаратора. Наразі неправильного використанная акумулятора можуть втрачати зв'язки пластина і решітка; решітка може кришитися і втрачати свою структуру; також может відбуватися осипання свинцю; втрачання акумулятором ємності; зниження маси пластин, їх обсипання та деградування; старіння акумулятора.

Слайд 11

Висновок Розширили свої знання про акумулятор і дізналися про їх використання, види та проблеми у разі неправильного використання. Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія