X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Фізика наука про природу. Фізичні тіла й фізичні явища.

Завантажити презентацію

Фізика наука про природу. Фізичні тіла й фізичні явища.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Фізика наука про природу. Фізичні тіла й фізичні явища. У всі віки жила таємна надія – пізнати усі таємниці природи. В. Я. Брюсов Підготувала вчитель фізики Ляхоцька оксана Євгенівна

Слайд 2

Наука Наука – це процес отримання знань і відповідей на питання про навколишній світ. Наука виникла на основі знань необхідних людині, щоб вижити. Наука, що об’єднує усі знання про природу називається природознавством.

Слайд 3

Сучасні науки про природу Біологія Фізика Астрономія Географія Хімія

Слайд 4

Фізика Фізика ((physis) - «природа») – наука про загальні закономірності перебігу явищ природи. Завдяки досягненням фізичної науки людство має унікальні знання про структуру й поведінку найрізноманітніших об’єктів. Ці знання є основою для створення нових технологій та приладів.

Слайд 5

Слайд 6

Фізичні поняття Матерія – усе, що нас оточує (зірки, планети, рослини, тварини, люди, радіо-хвилі, магнітні поля) Поле – невидимі електромагнітні хвилі.

Слайд 7

Фізичні поняття Фізичне тіло – все, що створене природою і людиною (Місяць, дерева, ножиці, автомобілі). Речовина – все те, з чого складаються фізичні тіла (метал, скло).

Слайд 8

Фізичні явища Фізичні явища – це зміни, що відбуваються з фізичними тілами. Механічні явища пов’язані зі зміною у просторі взаємного розташування тіл. Теплові явища пов’язані зі зміною температурою.

Слайд 9

Електричні явища пов’язані з електризацією тіл. Притягання тіла до магніту дістало назву магнітні явища. Оптичні явища (світлові) – це явища, пов’язані з поширенням світла. Звуковими називають явища, зумовлені поширенням звукових хвиль.

Слайд 10

Завдання Назвіть кілька фізичних тіл, які виготовлені з металу. Наведіть приклади відомих вам оптичних явищ. Наведіть приклади фізичних тіл, які ми не можемо бачити. Назвіть кілька фізичних тіл, які складаються з двох або трьох різних речовин.

Слайд 11

Назвіть фізичні явища

Слайд 12

Перелічіть електричні явища

Слайд 13

Домашнє завдання Назвіть фізичні явища, які ви спостерігаєте на кухні під час приготування їжі. Наведіть приклади фізичних тіл. Що знаходяться на вашому робочому столі і речовин, з яких вони складаються.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика