X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Оптимізація поведінки українських домогосодарств у споживанні та заощадженні"

Завантажити презентацію

"Оптимізація поведінки українських домогосодарств у споживанні та заощадженні"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Оптимізація поведінки українських домогосодарств у споживанні та заощадженні Доповідач: Завражний Дмитро

Слайд 3

Домогосподарство - це економічна одиниця , яка постачає в економіку ресурси і використовує отримані за них гроші для придбання тих чи інших товарів чи послуг. Споживча поведінка - це процес формування попиту покупців , що здійснюють свій вибір з урахуванням цін , власних доходів і переваг. Споживання домогосподарствами — це придбання товарів особистого користування, тобто купівля продуктів харчування, одягу, взуття, меблів, предметів культури і побуту, автомобілів, витрати на соціально-культурні та побутові послуги.

Слайд 4

споживання диктується перш за все потребами. Всі потреби повинні бути класифікованими. потрібно встановити пріоритет: тобто виділити першочергові потреби. Споживач керується своєю оцінкою нагальності для нього тієї чи іншої потреби. продумати взаємозамінюваність потреб. Постійно змінювати структуру споживання. треба виявити міру насиченості потреб та інші. Деякі рекомендації щодо споживання

Слайд 5

Слайд 6

Середня заробітна плата українця: 3304 грн Середня заробітна плата країн Європи: 1500-2000 євро!!!

Слайд 7

Основна особливість бюджету української сім'ї - він є дифіцитним!

Слайд 8

Бідність ¾ населення України не вистачає коштів на життя; у багатьох сім'ях рівень сімейного доходу менше або приблизно дорівнює прожитковому мінімуму; кожна третя сім'я не може забезпечити собі середніх стандартів рівня життя.

Слайд 9

Зменшення споживання. 2. Перехід до самозабезпечення. 3. Пошук додаткової роботи. 4. Заснування власного бізнесу. 5. Використання соціальних зв'язків.

Слайд 10

Заощадження — частина грошових доходів населення, яка не витрачається на споживання і призначена для забезпечення потреб у майбутньому. Заощадження українських домогосподарств складають від 8 до 10% їх доходів , але з причини досить низького рівня довіри населення українці не схильні вкладати їх куди-небудь.

Слайд 11

Основні чинники, що впливають на вибір форми заощадження: • Величина вкладу; • Термін вкладу; • Прибутковість; • Фактор ризику; • Ліквідність.

Слайд 12

Депозити; фондовий ринок України; банківські метали; нерухомість; твори мистецтва і в антикваріат. Способи використання вільних грошей

Слайд 13

Зараз у нашій державі постає проблема низької заробітної плати, порівняно з іншими країнами світу. А отже для більшої оптимізації поведінки українських домогосподарств у споживанні та заощадженні варто для початку збільшити доходи домогосподарств. Висновки:

Слайд 14

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Економіка