X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Цікаві факти про гроші"

Завантажити презентацію

"Цікаві факти про гроші"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Цікаві факти про гроші. Підготувала учениця 11-А класу Манакова С.

Слайд 2

Першими почали карбувати монети в VII столітті до нашої ери лідійці, що називалися електронами і були зі сплаву золота і срібла.

Слайд 3

На честь повного сонячного затемнення 1999 року, яке найкраще спостерігалося на території Румунії , влада цієї країни випустила пластикову купюру в 2000 румунських лей . На купюрі було прозоре віконце , крізь яке можна було дивитися на Сонце під час затемнення .

Слайд 4

Для стопки банкнот висотою в 1 милю буде потрібно більше 14 мільйонів банкнот.

Слайд 5

Існує купюра номіналом 2 долари . Однак , її вважають нещасливою , її відмовляються брати в якості зарплати або на здачу.

Слайд 6

Італійці дуже забобонні. У цій країні офіційно зареєстровано близько 150 тисяч магів , послугами яких користуються більше 16 мільйонів чоловік. Багато з цих чутливих осіб патріотичні і воліють отримувати свій гонорар в місцевій валюті , тобто в лірах . У народі таких магів називають ліриками.

Слайд 7

На початку своєї акторської кар'єри Джим Керрі сам виписав собі чек на 10 мільйонів доларів « за надані акторські послуги». Минув час, і до дати, що значилася на чеку, «людина з гумовим обличчям» справді міг його перевести в готівку.

Слайд 8

Сума в 1 000 000 доларів , банкнотами по 1 долару важила б приблизно 1 тонну. Якщо скласти всі банкноти на купу, то її висота склала б приблизно 100 метрів.

Слайд 9

Хочеться підкреслити те, що шановні мафіозі при кожній угоді зважували свої гроші просто для того, щоб не перераховувати їх.

Слайд 10

Шанс стати жертвою вбивства в 3 рази перевищує ймовірність виграшу джек-поту в лотерею.

Слайд 11

Найдорожче весілля в світі оцінюється в $ 78 млн.

Слайд 12

Найчастіше дружини мільйонерів – вчителі.

Слайд 13

Найдорожчою монетою в світі вважається давньогрецька декадрахма, яка була продана на аукціоні в Цюріху за 314 тис. Доларів.

Слайд 14

До XVIII століття в Швеції використовувалися мідні гроші, маса яких досягала 20 кг.

Слайд 15

Сьогоднішній топ-100 багатіїв планети заробили достатньо для того, щоб покінчити з глобальною бідністю 4 рази.

Слайд 16

Дякуємо за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Економіка