X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Відгук на висловлювання товариша

Завантажити презентацію

Відгук на висловлювання товариша

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема. Вимоги до мовлення. Відгук на висловлювання товариша

Слайд 2

Мета: вчити аналізувати висловлювання товаришів з різних точок зору (зміст, логіка, послідовність викладу, культура мовлення); розвивати монологічне мовлення у процесі відповіді й рецензування; виховувати критичне ставлення до власного висловлювання та виступів товаришів, бажання вдосконалювати мовлення.

Слайд 3

Бесіда. Які стилі мовлення вам відомі? Яка мета наукового стилю? Де він використовується? Які слова та речення для нього характерні?

Слайд 4

«Мозковий штурм». Прослухайте тексти, визначте, до якого стилю мови належить кожний з них. Уривок 1.Улітку в теплі, погожі дні намагайтеся більше бути на свіжому повітрі - в лісі, біля річки. Купайтеся, але не до посиніння. Загоряйте, але не перегрівайтеся на сонці. Грайте в м'яча, в інші рухливі ігри. Ходіть у походи. Пам'ятайте: сонце, повітря і вода - найвірніші ваші друзі.

Слайд 5

Уривок 2. Спеціальними дослідженнями доведено, що загартовані дівчатка і хлопчики рідше застуджуються і хворіють, ніж незагартовані. Чому запитаєте? Тому що здорове тіло повинно фізично працювати. Якщо воно не працює, то - знесилюється. Загартовуйтесь, і ідіть сонцю і вітру назустріч! «Мозковий штурм». Прослухайте тексти, визначте, до якого стилю мови належить кожний з них.

Слайд 6

Уривок 3. Головне в загартуванні - поступовість. Почніть з малого. Вставайте рано, завжди в один і той самий час. обов'язково зробіть зарядку. Після зарядки розітріть тіло холодним мокрим рушником. З часом можна почати і обливання прохолодною водою. «Мозковий штурм». Прослухайте тексти, визначте, до якого стилю мови належить кожний з них.

Слайд 7

Уривок 4. Надворі буяє тепле літо.