X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Відгук про твір мистецтва в публіцистичному стилі.

Завантажити презентацію

Відгук про твір мистецтва в публіцистичному стилі.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Рецензія – це: кваліфікований аналіз твору мистецтва, оцінка професійної майстерності автора, висловлення аргументованих практичних зауважень, висвітлення допущених у ньому помилок та недоглядів, відзначення досягнень, точне визначення суспільно-політичної або літературно-художньої вартості твору.

Слайд 2

Тема. Відгук про твір мистецтва в публіцистичному стилі. Мета: поглибити знання про відгук як жанр публіцистики, вчитися аналізувати відгуки та самостійно складати їх; розвивати образне та логічне мислення, творчу уяву, мовлення, збагачувати словниковий запас, виховувати любов до прекрасного, повагу до мистецтва.

Слайд 3

Відгук – це: висловлення глядачем чи слухачем безпосередніх вражень від сприйняття твору жанр публіцистики, викладена в періодичному виданні або оголошена по радіо чи на телебаченні оцінка аудиторією літературно – мистецьких творів

Слайд 4

Для відгуку як жанру публіцистики характерні: оперативність; актуальність; лаконічність; відверта оцінність.

Слайд 5

Мета відгуку Висловлення власної оцінки твору, особливостей його індивідуального сприйняття.

Слайд 6

Головні вимоги до відгуку Враження висловлюються переважно від першої особи тактовно, ненав’язливо, доброзичливо.

Слайд 7

Побудова відгуку Зачин (що спонукає ознайомитися з твором і дати йому оцінку). Стислий переказ змісту твору чи його опис. Підсумок (обґрунтована оцінка та особисте ставлення до твору мистецтва).

Слайд 8

Андрій Антонюк. Т. Г.Шевченко (в казематі)

Слайд 9

Таким Шевченка ми не бачили Не знаю, як вам, а мені не доводилось бачити в творах мистецтва такого Шевченка, як на картині «В казематі» Андрія Антонюка. Смішний, навіть чудний дідусь — і водночас близький, людяний, не відсторонений. Шевченко на цій картині — стражденна людина, яка поневіряється і муки свої виливає на папері. М’яке світло вихоплює пронизливий погляд Шевченкових очей. У них я відчуваю розпачливу беззахисність і душевний біль. За глибиною психологізму це один з найсильніших портретів Кобзаря, який мені довелось бачити. Картину написано темними, навіть тьмяними фарбами. Враження таке, ніби із зображеного на полотні простору викачано повітря. Це посилює відчуття тяжкої здавленості, несвободи, приниженості й гіркоти. Гілка калини, кобза на задньому плані — чи то видіння, чи то реальність… Ці традиційні алегорії наближають твір до народної картини. За Н. Васильченко.

Слайд 10

Репродукції портретів Т. Г. Шевченка, виконаних В. Касіяном. Василь Касіян Василь Касіян «Якось-то йдучи уночі...» «І мертвим, І живим …»

Слайд 11

ЗАВДАННЯ Створити відгук на одну із репродукцій портретів Т. Г. Шевченка, виконаних В. Касіяном.

Слайд 12

Домашнє завдання Напишіть відгук про нещодавно прочитану книжку так, щоб епіграфом до його тексту можна було взяти слова: «Бачу я душу мою крізь прочитану книгу».

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Діловодство