X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Приймання, розгляд та реєстрація документів

Завантажити презентацію

Приймання, розгляд та реєстрація документів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Приймання документів Уся кореспонденція, що надходить до установи поштою, факсом чи доставляється кур'єром, приймається канцелярією або секретарем-референтом.

Слайд 3

У канцелярії розкриваються всі конверти за винятком іменних листів; При розкритті конвертів перевіряється їх цілісність, а також відповідність номерів на документах і конвертах.

Слайд 4

У разі відсутності документа або додатків до нього, невідповідності номера на конверті номеру документа, складається акт у двох примірниках, один з яких надсилається відправникові, а другий залишається в канцелярії.

Слайд 5

Неправильно оформлені (непідписані, незареєстровані, незасвідчені), пошкоджені або надіслані не за адресою документи повертаються відправникові чи пересилаються за належністю.

Слайд 6

Розгляд документів Попередній розгляд документів здійснює керівник канцелярії установи або інша призначена для цього особа.

Слайд 7

Метою попереднього розгляду документів є : розподіл їх на такі, що потребують обов'язкового розгляду керівництвом установи або виконавцями відповідно до їх функціональних обов'язків;

Слайд 8

визначення необхідності їх реєстрації; встановлення строку виконання.

Слайд 9

Розгляд документів здійснюється у день одержання документів або у перший робочий день у разі їх надходження у неробочий час.

Слайд 10

Керівництву установи передаються документи урядових та інших вищих органів, документи, що містять інформацію з принципових питань діяльності установи. Інші документи передаються структурним підрозділам і виконавцям за призначенням.

Слайд 11

Реєстрація документів Реєструються документи для їх обліку, контролю виконання і оперативного використання наявної в них інформації .

Слайд 12

Реєстрації підлягають документи: що потребують обліку, виконання і використання з довідковою метою; що створюються і використовуються в установі; що надходять від інших установ і приватних осіб.

Слайд 13

Кожний документ реєструється в установі лише раз: вхідні - днем надходження або не пізніше наступного дня; створювані - днем підписання або затвердження.

Слайд 14

Для реєстрації вхідних і створюваних документів у державних установах застосовується реєстраційно-контрольна картка.

Слайд 15

В установах, де довідкові картотеки ведуться у структурних підрозділах, реєстраційні картки складаються у двох примірниках (для канцелярії і структурного підрозділу). У разі взяття документа на контроль, виготовляються три примірники.

Слайд 16

Реєстраційні картки групуються в обліково-довідкові картотеки. Такі картотеки зазвичай складаються з двох частин: виконаних і невиконаних документів.

Слайд 17

Форми реєстрації документів: Журнальна форма реєстрації: - нормативних документів - урядових документів - наказів з основних питань

Слайд 18

- наказів щодо особового складу - відряджень співробітників - актів ревізій фінансово-господарської діяльності

Слайд 19

Автоматизована реєстрація документів: Проводиться централізовано в місцях реєстрації документів; Запис здійснюється з реєстраційно-контрольної картки, складеної на базі обов'язкових реквізитів реєстрації.

Слайд 20

На документах, що реєструються канцелярією або секретарем-референтом, на нижньому полі першої сторінки документа з правого боку ставиться реєстраційний штамп.

Слайд 21

Виконав студент групи ФБС 3-09 Білоножко Олександр

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Діловодство