X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Реєстрація на пробне ЗНО – Ваш перший крок до перемоги!

Завантажити презентацію

Реєстрація на пробне ЗНО – Ваш перший крок до перемоги!

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти Презентує Реєстрація на пробне ЗНО – Ваш перший крок до перемоги!

Слайд 2

І тайм Пробне ЗНО 2012 – що, коли, навіщо?

Слайд 3

Що? Пробне зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень (далі - пробне ЗНО або пробне тестування) - це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, яке дає їм можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання (далі - ЗНО). Пробне тестування проводитиметься в березні 2012 року з предметів ЗНО, що відбудеться у травні – червні наступного року.  Для 80% опитаних першокурсників пробне тестування стало запорукою успішного проходження ЗНО.  Пробне ЗНО є платним. Вартість одного тестування складає 84 грн.  Зареєструватися для участі у пробному ЗНО Ви можете з 1 до 30 листопада на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (далі – Дніпропетровський РЦОЯО) - www.dneprtest.dp.ua у розділі «Пробне тестування».  

Слайд 4

Коли? Графік проведення пробного ЗНО 2012 *Предмети тестування, зазначені в один день, розпочинаються одночасно Дата проведення Час проведення Предмет тестування* 24 березня 11.00 українська мова і література, всесвітня історія, фізика, біологія, англійська, німецька, французька, іспанська мови 31 березня 11.00 математика, історія України, хімія, географія, російська мова

Слайд 5

Навіщо? Участь у пробному ЗНО - це реальна можливість ознайомитися з процедурою тестування, виміряти глибину своїх знань, навчитися ефективно розподіляти час та відчувати себе впевненими під час зовнішнього оцінювання. Пробне тестування є одним з ефективних елементів підготовки до ЗНО, участь у якому, крім вищеназваних переваг, також надає можливість його учасникам: ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам програм ЗНО та специфікаціям тестів 2012 року; попрацювати з тестовими зошитами та бланками відповідей.

Слайд 6

ІІ тайм Як зареєструватися для проходження пробного ЗНО 2012 Алгоритм дій

Слайд 7

З чого почати? Перед тим, як почати реєстрацію для участі у пробному ЗНО необхідно визначитися з тим, які саме предмети необхідні для вступу у вищій навчальний заклад (далі – ВНЗ) на ту чи іншу спеціальність. Цю інформацію наведено у «Переліку конкурсних предметів», що є додатком до «Умов прийому до ВНЗ України у 2012 році».

Слайд 8

Починаємо Натисніть кнопку «Почати реєстрацію»

Слайд 9

1-й пас Ознайомтеся з ПОЛОЖЕННЯМ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПРОБНОГО ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ. Це Положення визначає основні засади проведення пробного тестування. Після прочитання документа зробіть позначку щодо ознайомлення та натисніть кнопку «Далі»

Слайд 10

2-й пас Ознайомтеся з «Правилами проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у Дніпропетровській та Запорізькій областях у 2012 році». В них зазначені всі умови надання послуги з проведення пробного ЗНО Дніпропетровським РЦОЯО, наведено перелік адміністративно-територіальних одиниць, де будуть розташовані пункти пробного тестування, права та обов'язки учасників пробного ЗНО. Зробіть позначку щодо ознайомлення з вищеназваними Правилами у полі, розташованому після документа. Натисніть кнопку «Перейти до реєстраційної форми».

Слайд 11

3-й пас Заповніть реєстраційну форму, надавши достовірну інформацію про себе. Обов'язковими для заповнення є всі поля, крім помічених зірочкою ('*')

Слайд 12

3-й пас триває Вкажіть власне місце проживання. Виберіть адміністративно-територіальну одиницю (з числа запропонованих Дніпропетровським РЦОЯО) - місто, селище міського типу, селище - на території якої Ви маєте намір проходити пробне ЗНО. Наприклад:

Слайд 13

Пас прийнято! Оберіть предмет(-и) тестування (за потребою замовте переклад тестів). Майте на увазі, що предмети тестування, зазначені у графіку пробного тестування в один день, розпочинаються одночасно. Отже у кожен день тестування можливо пройти процедуру тестування лише з одного предмета. У зв’язку з цим під одним логіном та паролем можливо зареєструвати лише один предмет у кожен день тестування. Натисніть кнопку «Перевірка введених даних»

Слайд 14

Б’ємо по воротах! Наступним етапом реєстрації буде перевірка реєстраційних даних та формування заяви з проханням про реєстрацію для участі у пробному ЗНО (далі – заява). Уважно перевірте реєстраційні дані, прочитайте текст заяви. У випадку виявлення помилок в реєстраційних даних натисніть кнопку «Редагувати». Для закінчення реєстрації та переходу на персональну сторінку натисніть кнопку «Зареєструватися».

Слайд 15

Гол! Завершення реєстрації Реєстрацію завершено. Персональну сторінку сформовано. Роздрукуйте інформаційну картку (на якій розміщено реєстраційні дані, логін і пароль) та квитанції для сплати послуг за проведення пробного ЗНО за допомогою кнопки «Завантажити».

Слайд 16

Приклад інформаційної картки та квитанції про оплату

Слайд 17

Заява Заява про Вашу участь у пробному ЗНО, що формується під час реєстрації, дистанційно реєструється Дніпропетровським РЦОЯО. Для ознайомлення з реєстраційним номером заяви, скористуйтеся на персональній сторінці учасника пробного ЗНО кнопкою «Ознайомитися с заявою». За бажанням заяву можна роздрукувати.

Слайд 18

Якщо виникли запитання На персональній сторінці учасника пробного тестування є “діалогове вікно”, яким Ви можете скористатися для отримання відповідей у випадку виникнення запитань або для внесення змін у реєстраційні дані.

Слайд 19

Важливо! Зберігайте інформаційну картку до моменту проходження пробного ЗНО. Протягом 10-ти днів з моменту реєстрації за допомогою квитанцій здійсніть оплату за кожен обраний предмет пробного ЗНО (але не пізніше 10 грудня 2011 року). Перевірте на персональній сторінці учасника пробного ЗНО інформацію про надходження платежу (через 10 днів після сплати). Після 1 березня 2012 року роздрукуйте запрошення-перепустку на пробне ЗНО, у якому буде зазначено час початку проведення пробного ЗНО та адреса пункту пробного тестування (інформацію буде розміщено після здійснення комплектації пунктів пробного тестування); У день тестування прибудьте до пункту пробного тестування за адресою, указаною в запрошенні-перепустці, не пізніше ніж за 15 хвилин до початку пробного ЗНО.

Слайд 20

Зверніть увагу! Вхід на пункт пробного тестування здійснюватиметься за такими документами: Паспорт або свідоцтво про народження (для осіб, яким не виповнилося 16 років). Запрошення-перепустка. Квитанція про сплату вартості послуг за проведення пробного ЗНО.

Слайд 21

Бажаємо успіху!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зовнішнє незалежне оцінювання