X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Знайомство з офіційним сайтом СРЦОЯО Реєстрація на пробне тестування 2012

Завантажити презентацію

Знайомство з офіційним сайтом СРЦОЯО Реєстрація на пробне тестування 2012

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Знайомство з офіційним сайтом СРЦОЯО Реєстрація на пробне тестування 2012

Слайд 2

Вступ Сайт Сімферопольського регіонального центру оцінювання якості освіти було створено у 2007 році. Адреса сайта: www.crimeatest.org.ua. Метою створення сайта було детальне інформування про організацію та проведення ЗНО. На сайті Сімферопольського РЦОЯО розміщується вся актуальна інформація, яка стосується організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Сьогодні ми ознайомимося з деякими пунктами головного та бокового меню сайта.

Слайд 3

Слайд 4

Знайомство з сайтом СРЦОЯО. 1. Знайомство з розділом «Головна сторінка». При відкритті даного сайта, Ви автоматично потрапляєте на Головну сторінку, де розміщено найголовнішу інформацію та найактуальніші новини, що стосуються проведення ЗНО та перелік розділів даного сайта.

Слайд 5

Слайд 6

2. Знайомство з розділом «Нормативні документи» У розділі Нормативні документи розміщено закони України, укази Президента України, постанови Кабінету Міністрів України, нормативні документи Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Українського центру оцінювання якості освіти, Сімферопольського регіонального центру оцінювання якості освіти, згідно яких організовується проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Україні.

Слайд 7

Слайд 8

3. Знайомство з розділом «Контакти» Обравши розділ Контакти Ви зможете ознайомитися з контактними телефонами адміністрації центру, поштовими та електронними адресами, сайтами, номерами контактних телефонів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Українського центру оцінювання якості освіти, Сімферопольського регіонального центру оцінювання якості освіти. Відвідати сайти інших регіональних центрів оцінювання якості освіти України, регіональних органів управління освітою, регіональних інститутів післядипломної педагогічної освіти, які мають у своїй структурі підрозділи, до компетенції яких відноситься організація та проведення зовнішнього незалежного оцінювання і моніторингу якості освіти у регіонах.

Слайд 9

Слайд 10

4. Знайомство з розділом «Готуємось до ЗНО» Особливу увагу хотілося б звернути на розділ Готуємось до ЗНО. У цьому розділі Ви маєте можливість ознайомитися та завантажити для друку тести, які використовувалися під час ЗНО минулих років, їх технічні характеристики, схеми оцінювання відповідей, таблиці переведення тестових балів, інформацію про завдання, критерії оцінювання відкритої частини (бланк Б). Ви маєте можливість завантажити програми з навчальних предметів для проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2012 року. Окрім цього, за мірою підготовки та проведення ЗНО 2012 року, до підрозділу будуть додаватися характеристики тестів ЗНО-2012, правильні відповіді на завдання тестів 2012 року, таблиці відповідності завдань тестів 2012 року програмі ЗНО, а також таблиці переведення тестових балів, отриманих учасниками зовнішнього незалежного оцінювання 2012 року за тести, в рейтингову шкалу (від 100 до 200 балів).

Слайд 11

Слайд 12

5. Знайомство з розділом «Пробне тестування-2012» У розділі Пробне тестування-2012 Ви маєте можливість здійснити наступні дії: ознайомитися з інформацією щодо мети проведення пробного тестування, переліком предметів та термінами проведення тестувань та зареєструватися на пробне тестування 2012 року.

Слайд 13

Слайд 14

6. Знайомство з розділом «ЗНО: Запитання та відповіді» Ви маєте можливість звернутися до представників центру із запитаннями, пов`язаними з реєстрацією бажаючих взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні, його організацією та проведенням, ознайомитися з найчастішими запитаннями та відповідями на них у підрозділі «НАЙЧАСТІШІ ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ НА НИХ» «ЗНО: Запитання та відповіді». Також в цьому розділі маєте можливість звернутися із повідомленням про порушення, якщо такі мали місце.

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

7. Знайомство з розділом «Інформаційний листок» В даному розділі Ви маєте можливість завантажити Інформаційні листки "ЗНО-2012", у яких буде міститися актуальна інформація щодо участі в зовнішньому оцінюванні. Інформаційні листки будуть видаватися одразу після прийняття нормативних документів, які регламентують відповідні етапи підготовки та здійснення зовнішнього оцінювання (реєстрація абітурієнтів для участі у ЗНО, проведення пробного ЗНО, інформація з ВНЗ щодо переліку конкурсних предметів, сертифікат з яких є необхідним для вступу, інформація про терміни проведення ЗНО, про мережу пунктів тестування та ін.).

Слайд 18

Слайд 19

8. Знайомство з розділом «Батькам та вчителям» У цьому розділі, одразу після розроблення, будуть розміщуватися матеріали для організації батьківських зборів, зустрічей з громадськістю тощо.

Слайд 20

Слайд 21

Підсумки Щоб бути завжди обізнаними щодо підготовки та проведення ЗНО, треба регулярно відвідувати сайт Сімферопольського регіонального центру оцінювання якості освіти. Нагадую, на сайті Ви маєте можливість ознайомитися: - з актуальною інформацією про проходження вступної кампанії до ВНЗ України та проведення ЗНО; - з правилами реєстрації для прохождения ЗНО; - з правами та обов’язками абітурієнтів; - з розташуванням пунктів тестування та шляхами доїзду до них та ін.

Слайд 22

Реєстрація на пробне тестування 2012 року триватиме на сайті www.crimeatest.org.ua з 1 по 30 листопада 2011 року

Слайд 23

Для того щоб мати можливість зареєструватися у пробному тестуванні, потрібно бути зареєстрованим користувачем розділу «Пробне тестування-2012» на сайті Сімферопольського РЦОЯО www.crimeatest.org.ua та мати особисті логін і пароль

Слайд 24

Для отримання особистого логіна і пароля

Слайд 25

Для реєстрації у розділі потрібно уважно прочитати Положення про пробне тестування та натиснути кнопку:

Слайд 26

Ознайомитися з витягом з наказу УЦОЯО “Про проведення пробного незалежного оцінювання в 2012 році”

Слайд 27

Уважно прочитати і текст, який потрібно буде написати в заяві та підтвердити це, нажавши відповідну кнопку

Слайд 28

Внести окремі особисті дані до реєстраційної форми: Ідентифікаційний номер консультанта-реєстратора

Слайд 29

Увага! Якщо при реєстрації на пробне тестування у Вас виникли труднощі, або немає вільного доступу до мережі Інтернет, Ви можете скористатися послугами консультанта-реєстратора у відповідному районі. Абітурієнти за бажанням можуть внести до форми реєстрації ідентифікаційний номер консультанта-реєстратора, від якого вони отримали інформацію про пробне тестування (номер консультанта - реєстратора складається з 5 цифр) Контактні дані консультанта-реєтратора, за яким закріплено учасника, будуть відображатися на персональних сторінках зареєстрованих осіб

Слайд 30

Реєстрацію у розділі завершено. Для авторізації введіть логін та пароль.

Слайд 31

Реєстрація на кожний предмет здійснюється окремо в будь-який час, у період, відведений на її проведення. Важливо! Якщо Ви бажаєте зареєструватися на декілька предметів, після завершення первинної реєстрації на перший предмет Вам необхідно увійти знову на дану сторінку

Слайд 32

Для реєстрації на відповідний предмет потрібно здійснити П’ЯТЬ кроків

Слайд 33

1 крок Авторизуватися в розділі «Пробне тестування-2012» на сайті СРЦОЯО за допомогою особистого логіна і пароля. Обрати предмет тестування.

Слайд 34

2 крок Первинна реєстрація внесення інформації про: місце проходження пробного тестування, мову перекладу тесту, друк реєстраційної картки-заяви та квитанції). Увага! Первинну реєстрацію на кожний предмет пробного тестування потрібно проводити окремо з подальшим друком окремої квитанції та окремої реєстраційної картки-заяви!

Слайд 35

Реєстраційна картка-заява є обов’язковою для заповнення! Усі поля обов’язково необхідно заповнити

Слайд 36

Зразок заповненої заяви Текст заяви наведено на сайті СРЦОЯО Особисті дані потрібно вносити друкованими літерами

Слайд 37

Завершення первинної реєстрації: змінюється статус на персональній сторінці.

Слайд 38

3 крок Сплата послуг та направлення реєстраційних документів до Сімферопольського РЦОЯО (протягом 5 робочих днів, починаючи з дня первинної реєстрації, але не пізніше 8 грудня 2011 року). Увага! У випадку здійснення оплати за проведення тестувань із декількох предметів оплату потрібно здійснювати за кожний предмет окремим платежем. Пам’ятайте! У квитанції в графі «Призначення платежу» вказано символьно-цифровий ідентифікатор, який містить зашифровані дані про учасника пробного тестування та предмет, оплата за послуги з якого здійснюється. Ідентифікатор має такий вигляд: *1234567*000000000* (усього 19 знаків – три зірочки є його невід’ємною складовою). Увага! Відповідальність за достовірність внесеної платіжної інформації несе особа, яка реєструється на пробне тестування! Увага! Якщо оплату послуг буде здійснено з порушеннями, первинну реєстрацію на відповідний предмет буде автоматично скасовано!

Слайд 39

4 крок Перевірка факту остаточної реєстрації та отримання від Сімферопольського РЦОЯО сертифіката для участі в пробному тестуванні (не пізніше 19 грудня 2011 року). Увага! Якщо протягом 10 календарних днів з моменту оплати послуг статус на персональній сторінці з відповідного предмета не змінився, негайно зв’язатися з працівниками СРЦОЯО за телефоном 0652-248-058. Особи, які вказали ідентифікаційний номер консультанта-реєстратора, можуть звернутися безпосередньо до нього .

Слайд 40

Остаточна реєстрація на пробне ЗНО з відповідного предмета здійснюється виключно за умови сплати вартості його проведення, яка складає 84,00 грн. за один предмет для одного учасника

Слайд 41

Підтвердженням факту реєстрації на відповідний предмет є надходження до СРЦОЯО реєстраційних документів та коштів за проведення тестування. Статус на персональній сторінці буде змінено.

Слайд 42

5 крок Після 20 січня 2012 року на персональній сторінці потрібно сформувати та роздрукувати запрошення для участі в пробному тестуванні, у якому буде зазначено назву та адресу пункту пробного тестування (для кожного предмета окремо).

Слайд 43

Бажаємо успіхів!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зовнішнє незалежне оцінювання