X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Транспорт. Для уроку розвитку мовлення

Завантажити презентацію

Транспорт. Для уроку розвитку мовлення

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Транспорт Транспорт- це засоби для перевезення вантажів і людей.

Слайд 2

Допоможе Чомучці відгадати загадки. Маленькі будиночки по місту біжать, хлопчики й дівчатка в будиночках сидять. 2. Залізний кінь, фарбований і гумою підкований. 3. Як натиснеш на педелі, побіжить в далекі далі. 4. Полотно, а не доріжка, і біжить сороконіжка. Розкажи, який транспорт ти ще знаєш.

Слайд 3

Розглянь малюнки. Прочитай речення. Допиши, яким транспортом керують люди кожної професії. Пілот піднімає в повітря… Машиніст веде залізницею… Водій перевозить пасажирів у … Мотоцикліст мчить на … Космонавт летить на… Розкажи, на якому транспорті тобі доводилось їздити? Яким транспортом ти мрієш скористатись?

Слайд 4

Пригадай, яким транспортом користувались казкові герої. З’єднай стрілочками назви героїв казок із відповідним транспортом. Баба Яга Івасик Телесик Дідусь Хотабич Мудра дівчина Дідова дочка Килим – самоліт Віз Ступа Човен Коза

Слайд 5

Пограймо в гру “Злови слово”. Сплеском долонь “злови” вислови в яких сказано, як треба поводитись у транспорті. У транспорті треба розмовляти тихо, поступитися місцем старшим, голосно сміятися, не смітити, триматися за поручні, штовхатися, писати на сидіннях, пропустити вперед дівчаток, сплатити за проїзд.

Завантажити презентацію