X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ПОНЯТТЯ ПРО ОДНОРІДНІ Й НЕОДНОРІДНІ ОЗНАЧЕННЯ

Завантажити презентацію

ПОНЯТТЯ ПРО ОДНОРІДНІ Й НЕОДНОРІДНІ ОЗНАЧЕННЯ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ОДНОРІДНІ Й НЕОДНОРІДНІ ОЗНАЧЕННЯ Презентацію створено за допомогою комп’ютерної програми ВГ «Основа» «Електронний конструктор уроку»

Слайд 2

епітет б’є стрілою У саму щонайглибшу суть. М. Рильський

Слайд 3

Навчальне аудіювання з метою зіставлення нових знань із базовими на основі актуалізації мотивіційних резервів учнів 1.Прочитати мовчки текст. Пригадати, з якого твору взято уривок. 2.Дати відповідь на запитання, поставлене в останньому реченні. 3.Визначити, які типи мовлення поєднано в тексті. 4.Знайти речення з однорідними членами. 5.Схарактеризувати однорідні члени, визначивши, до якого слова в реченні вони належать, що вони означають, на які запитання відповідають. 6.Чи в усіх випадках між означеннями, що належать до того самого слова, ставиться кома? 7.Дібрати синоніми до виділених слів.

Слайд 4

Лінгвістичне дослідження 1.Списати речення. Які означення в них використано? 2.Підкреслити означення. Довести правильність виконання завдання. 3.Пояснити розділові знаки в реченнях. 4.Зробити словотвірний розбір виділених слів.

Слайд 5

Дослідження-характеристика з творчим завданням 1.Прочитати текст. Визначити його стиль. 2.Аргументувати свою думку. Як можна схарактеризувати літню красу у вашій місцевості? 3.Знайти речення з однорідними членами. Визначити функцію використаних автором однорідних і неоднорідних означень. 4.Яке слово в реченні вони пояснюють? 5.Виписати з тексту прислівники та з’ясувати їх правопис. Розібрати як частину мови два з них (на вибір). 6.Доповнити виділені речення однорідними й неоднорідними означеннями.

Слайд 6

Дослідження-аналіз 1.Прочитати іменники та групи означень, що їх характеризують. 2.Визначити, чи всі вони вказують на однакові ознаки? 3.Які з них можна віднести до однорідних, а які - до неоднорідних? 1.Листя — червоне, пожовкле, гарне, осіннє, багряне, опале, сумне. 2. Хлопчик — симпатичний, сильний, мужній, натренований, добрий. 3. Ліс — кленовий, сосновий, густий, березовий, темний, осінній. 4. Дерева — високі, стрункі, придорожні, пересаджені, підбілені. 5. Квіти — чудові, різнокольорові, пахучі, весняні, південні, рідкісні.