X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Орфографічні труднощі. Поняття про незмінювані іменники.

Завантажити презентацію

Орфографічні труднощі. Поняття про незмінювані іменники.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

********************************** 6 клас

Слайд 2

Закріпити вивчене про іменник; Удосконалювати вміння учнів визначати рід та відмінок незмінюваних іменників; Розвивати орфографічні навички та вміння; Заохотити до роботи із словником; Прищеплювати любов до укр.слова; Критичне ставлення до хулігантва та байдикування.

Слайд 3

Аж ось у гардеробі знайдено записку… “ Якщо ви , зубрилки – відмінники, не будете підказувати на уроках бідолашним двійочникам, я поріжу всі ваші пальто,а з кашнів зв’яжу довжелезне боу. З вас усіх натовчу такого пюра, якого ще не зазначали в жодному мені. Не шукайте мене! Бігаю я швидко- не наздоженете мене ні автом, ні таксою, ні на метрі. Ховаюсь так, що не побачите мене ні в окулярах, ні в пенсні. ( Фантомас)”

Слайд 4

Слайд 5

Спишіть, вставляючи пропущені закінчення прикметників або займенників відповідно до роду іменника:

Слайд 6

Розпридільний диктант. Завдання. Розподілити слова в 3 колонки за родами Перро(письменник),Баку,пюре, міськво,Міссісіпі,хобі,ЄЕС,ательє, колібрі, кенгуру,шимпанзе,цеце, какаду, Чилі. Придумати 3 словосполучення з іменниками різного роду. Скласти з ними речення.

Слайд 7

Слайд 8

Учителька ходила між рядами парт і перевіряла написане. Раптом вона зупинилась і виразно озирнулась у бік чергових-слідчих: - Ану, Вікторе, читай своє речення - Після кіна я поїхав автом додому пити какау…