X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Скрипник Людмили Василівни

Завантажити презентацію

Скрипник Людмили Василівни

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПОРТФОЛІО викладача історії державного навчального закладу “Черкаський професійний автодорожній ліцей” Скрипник Людмили Василівни

Слайд 2

Скрипник Людмила Василівна, викладач історії ДНЗ “Черкаський професійний автодорожній ліцей”, кандидат історичних наук. В центрі уваги завжди ставлю такі проблеми, як формування життєвих компетенцій, розвиток творчих здібностей учнів, створення умов для розвитку вміння самостійно здобувати знання. В своїй роботі поєдную індивідуальні, групові, фронтальні види робіт, що сприяє вихованню в учнів інтересу до вивчення минулого людства.

Слайд 3

Методична мета Активізація пізнавальної діяльності на уроках історії

Слайд 4

… Поставити справу так, щоб усе, що підлягало вивченню, вивчалось: Легко; Швидко; Грунтовно. Я. А. Коменський

Слайд 5

вимагай від учнів тільки те, що знаєш і робиш сама; пам’ятай, що не помиляється тільки той, хто нічого не робить; стимулюй учнів до творчої діяльності; не забувай, що учень має право на власну думку; будь об’єктивною завжди; постійно вдосконалюйся; люби і поважай людей.

Слайд 6

Шляхи активізації пізнавальної діяльності

Слайд 7

Використання презентацій на уроках історії робить навчання доступним та цікавим, пробуджує в учнів інтерес до вивчення нового матеріалу.