X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Портфоліо вчителя початкових класів Крюкової Людмили Іванівни

Завантажити презентацію

Портфоліо вчителя початкових класів Крюкової Людмили Іванівни

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Нашому роду нема переводу Пошуково- творчий проект

Слайд 2

Із крові в кров, з душі у душі Переливається тепло. Далеких пращурів й нащадків Духовно зблизило воно.

Слайд 3

Чи усвідомлюєте ви важливість збереження традицій українського народу? Чому в пісні співається, що на тім рушникові “і дитинство, й розлука, й твоя материнська любов”?

Слайд 4

У сиву давнину сягає традиція оздоблювати вбрання вишивкою. Саме вона була найпоширенішим оформленням жіночих і чоловічих сорочок, тобто одягу. Нині, не зважаючи на закони моди вишивка одягу не втратила своїх позицій. Уміння вишивати допоможе мати у вашому гардеробі таку ошатну блузку, в якій вдало поєднуються традиція і сучасність.

Слайд 5

На ці запитання дадуть відповіді групи дослідників. 1 група - презентація 2 група - публікація

Слайд 6

Чому в родинах бережуть рушники, як сімейний скарб? Щоб вишити рушничок, треба мати тканину, нитки, голку… Що ще треба мати? “ Людина лише там чогось Домагається, де вона сама Вірить у свої сили.” А. Виготський

Слайд 7

Український рушник Крізь сторічну даль, Крізь журбу і печаль Він до мене прийшов. І мені приніс щебетання птахів, Мрії жагу, солоність бабусиних сліз І народного генія невмирущу печаль.

Слайд 8

“Місто моє, мій рідний краю, дідів і прадідів колиско, я від землі до небокраю Вам вклоняюся низько, низько”.

Слайд 9

Відлітають роки, минають віки змінюється мода, але ніщо не затьмарить вишитих речей. Поцікавитись, якими вишитими виробами прикрашали світлицю на Україні? Де, крім житла, використовується вишивка? Чи зустрічались ви в своєму житті з вишитими рушниками, де?

Слайд 10

П О Р А Д И Перед початком вишивання вимити руки з милом. Світло повинно падати з лівої сторони. Вишивку тримають лівою рукою на відстані приблизно 25 см від очей. Через кожну годину потрібно відпочивати 10 хвилин.

Слайд 11

Кара-Васильєва Т. Українська вишивка. Альбом.-Київ. Мистецтво, 1993. Кравець О. М. Сімейний побут і звичаї українського народу.-К., 1996. Українська минувшина,ілюстрований етнографічний довідник.-К. Либідь, 1994. Доля на рушникові. Уроки народознавства для 9-10 класів. Література на допомогу

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Портфоліо