Портфоліо Омецінської Людмили Францівни
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Портфоліо Омецінської Людмили Францівни Вихователя Березівської спеціальної школи-інтернат ЗОШ I-III ступенів Житомирської обласної ради.
«Дитина – не об’єкт виховання, а активний суб’єкт життя». Учитись важко, А учить ще важче, Але не мусиш зупинятись ти. Як людям віддаси Усе найкраще, То й сам сягнеш нової висоти.
Омецінська Людмила Францівна Народилася 1лютого 1968 року в селі Березівка Житомирського району. В 1975 р. Розпочала навчання в ЗОШ I-III cт. цьго ж села та закінчила середню освіту в 1985 році. В 1985 вступила до Бердичівського педагогічного училища та отримала спеціальність вихователь дошкільного відділення. В 1988 році вступила до Рівненського державного педагогічного інституту і отримала кваліфікацію –викладач дошкільної педагогіки та психології,методист по дошкільному вихованню. З 1988 року розпочала працювати на посаді вихователя дошкільного відділення в Березівській спеціальній школі-інтернат ЗОШ I-III ст. Житомирської обласної ради. В 2002,2007,та 2011 роках проходила курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників.
Мої завдання • розвиток та гармонізація інтелектуального, фізичного та духовного багатства дитини як особистості; • виховання шанобливого ставлення до моральних цінностей; • формування здорового способу життя; • доброзичлива атмосфера в колективі.
Ціннісні орієнтири 1. Особистісно орієнтований підхід в організації різних видів діяльності. 2. Виховання творчої індивідуальності, яка б поважала національні традиції і розвивалась на рівні сучасних вимог, жила активно відповідно до вікових, індивідуальних, соціальних потреб. 3. Формування мовленнєвої компетенції. 4. Формування рухової сфери та створення психолого-педагогічних умов розвитку здоров’я.
Напрямки в роботі 1. Оновлення змісту освіти, впровадження новітніх технологій, форм і методів навчання. 2. Створення умов для самовияву особистості. 3. Реалізація індивідуальних, творчих потреб. 4. Виховання морально і фізично здорової особистості. 5. Забезпечення наступності і безперервності у змісті і організації навчально-виховного процесу. 6. Співпраця з родиною. 7. Наступність у роботі двох перших ланок освіти.
Гра як засіб навчання в моїй роботі У розвитку дитини і колективу дітей велика роль відводиться основному виду дитячої діяльності в дошкільний період - грі. Для дітей дошкільного віку ігри мають виняткове значення: гра для них -навчання, гра для них - праця, гра для них - серйозна форма виховання. Гра для дошкільників - засіб пізнання навколишнього. Виховне значення дидактичних ігор полягає в тому, що вони сприяють розвиткові в дітей активності, самостійності, віри в свої сили, загартовують волю, навчають гідно перемагати та програвати. Цікава гра не набридає, а дає можливість самовдосконалюватися - діти повертаються до неї знову й знову, запрошують до неї нових партнерів, придумують нові правила.
Схожі презентації
Категорії