X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Знайомтесь: Авторська школа, створена Олександром Захаренком

Завантажити презентацію

Знайомтесь: Авторська школа, створена Олександром Захаренком

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Знайомтесь: Авторська школа Олександра Захаренка “Немов ріка, що народжується зі струмочків, озерець, гірських потічків, людське життя бере початок з шкільної парти. Вона — колиска майбутньої долі” О.А.Захаренко

Слайд 2

Система навчально-виховної роботи з учнями 1 — 11-х класів реалізується в п'яти шкільних центрах, які поступово створювалися й формувалися в процесі спільної діяльності вчителів, учнів та їхніх батьків: освітньому, оздоровчому, навчально-ідеологічному, трудового навчання й виховання.

Слайд 3

Один із корпусів Сахнівської школи. На фасаді — мозаїчні панно, що символізують напрями роботи школи: «Хай завжди буде сонце! Хай завжди буде мама!», «Без праці хліб не родить», «Без книги немає знань, без знань — комунізму», «До серця дитини через захопленість», «Ми патріоти - інтернаціоналісти».

Слайд 4

Є у нас на подвір'ї «співучий» фонтан: простягне малий школярик рученята, плесне в долоні, і лагідний струмінчик бризне на нього, супроводжуваний музикою, — радість (Із статті О.А.Захаренка “Школа радості”)

Слайд 5

“Дендропарк і територія школи обсаджені спеціальним видом туй, які є чудовим профілактичним засобом проти легеневих та бронхіально-астматичних захворювань у дітей. Ходи, сиди, бігай серед них і одержуй заряд здоров'я, непомітну, але таку необхідну порцію ліків!”

Слайд 6

Культурно-музейний центр – один із найважливіших у Сахнівській школі. Він був побудований у 1967 – 1969 роках силами учнів, батьків, педагогів Сахнівської школи.