X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Школа майбутнього першокласника

Завантажити презентацію

Школа майбутнього першокласника

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала вчитель початкових класів ПЗШ № 4 Жила Вікторія Іванівна

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Підготовка до читання: 6-7 літній малюк не повинен знати всі друковані букви алфавіту, але багато хто може злито читати склади, а деякі - і цілі тексти; дитина може легко виділити в слові заданий звук, назвати в слові всі звуки по порядку. Не плутайте букву зі звуком! (Звук ми чуємо і вимовляємо, букву - пишемо і бачимо.)

Слайд 7

Підготовка до письма: ручку дитина повинна брати правильно і розігрітими пальцями; розфарбовування замініть обведенням по трафарету і штрихуванням; лінія повинна бути направлена зверху вниз, справа наліво, а якщо вона крива, то проти годинникової стрілки.

Слайд 8

Підготовка до математики: успішність в цьому предметі залежить від освоєння і уміння рухатися в тривимірному просторі. Тому допоможіть дитині вільно володіти такими поняттями: "вгору-вниз", “вправо-вліво", "прямо, по колу, навскіс", "більше-менше", "старший-молодший", "горизонтально-вертикально" і так далі, об'єднувати предмети в групи за однією ознакою, порівнювати, володіти рахунком в межах 10.