X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розвиток сучасного самостійного мислення дитини її творчих здібностей, підтримка обдарованої молоді району

Завантажити презентацію

Розвиток сучасного самостійного мислення дитини її творчих здібностей, підтримка обдарованої молоді району

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Районний Будинок школярів-комплексний позашкільний заклад Проблемне питання: «Розвиток самостійного мислення дитини її творчих здібностей, підтримка обдарованої молоді району»

Слайд 2

Соціальний паспорт колективу 12 педагогічних працівників. З них: 8 -основних працівників; 4 -сумісників. З вищою освітою – 8; З середньою спеціальною – 3; З середньою загальною - 1.

Слайд 3

Гуртки науково - технічного напрямку гурток авіамоделістів - учасники обласних змагань з авіамодельного спорту, переможці обласної виставки « Наш пошук і творчість – тобі, Україно!». У гуртках технічної творчості та обробки деревини, які створені на базі сільських шкіл учні мають нагоду здобувати корисні знання, розвивати свої практичні здібності.

Слайд 4

Гуртки туристсько - краєзнавчого та еколого - натуралістичного напрямку Вихованці цих гуртків є учасниками багатьох обласних конкурсів, змагань та конференцій. В цих гуртках учні пізнають свій мальовничий, рідний край, розробляють туристичні маршрути.

Слайд 5

Гуртки художньо – естетичного напрямку Особливе місце у роботі цього напрямку займає виставкова діяльність. Щороку організовуємо тематичні виставки до свят: «Своїми руками для любої мами»; «Новорічний подарунок»; «Великодні дзвони»; «В гості до казки»; «Світ наших захоплень»; «Це ми вміємо». У цій роботі намагаємось створити умови успіху для кожної дитини – учасника виставки. Кращі роботи надсилаємо для участі у обласних виставках: «Знай і люби свій край»; «Новорічний подарунок»; «Закарпатські самоцвіти»; « Космічні фантазії»; « Смарагдові витоки».

Слайд 6