X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти

Завантажити презентацію

Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Наказ № 329 Міністерства освіти науки, молоді та спорту України від 13 квітня 2011 року. Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 11 травня 2011 р. за №566/19304.

Слайд 3

рівні навчальних досягнень (компетентностей) учнів, дванадцятибальна шкала оцінювання, сприяння розвитку учня у процесі навчання та можливості поліпшення учнями особистих навчальних досягнень.

Слайд 4

2011 рік характеристики відповіді учня; якість знань; ступінь сформованості загальнонавчальних та предметних умінь і навичок; рівень володіння розумовими операціями; досвід творчої діяльності; самостійність оцінних суджень. 2008 рік якість знань; Сформованість та предметних умінь і навичок, способів навчальної діяльності; володіння досвідом елементарної творчої діяльності; володіння досвідом емоційно-ціннісного ставлення; до навколишнього світу, інших людей, до себе самого.

Слайд 5

2008 рік Учень (учениця) засвоїв(-ла) знання у формі окремих фактів, елементарних явлень, які може відтворити; володіє різними видами умінь на рівні копіювання зразка виконання способу діяльності; виконує самостійну роботу під безпосереднім керівництвом учителя, але допомогу не може сприйняти відразу, а потребує детального кількаразового її пояснення.

Слайд 6

2008 рік Учень (учениця) володіє знаннями у формі понять, відтворює їх зміст, ілюструє прикладами з підручника, може з підручника, може встановити засвоєні внутрішньопонятійні зв'язки; відповідь будує у засвоєній послідовності; виконує способи діяльності за зразком в подібній ситуації; самостійно працює зі незначною допомогою вчителя.