X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Умови прийому до вищих навчальних закладів України у 2012 році

Завантажити презентацію

Умови прийому до вищих навчальних закладів України у 2012 році

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Умови прийому до вищих навчальних закладів України у 2012 році

Слайд 2

Умови прийому до вищих навчальних закладів у 2012 році затверджені наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12.10.2011 № 1179 і є обов’язковими для вищих навчальних закладів незалежно від форм власності і підпорядкування.

Слайд 3

Фінансування підготовки фахівців у вищих навчальних закладах України - за рахунок видатків державного та місцевих бюджетів - за державним замовленням; - за рахунок державних пільгових довгострокових кредитів; - за рахунок коштів фізичних, юридичних осіб.

Слайд 4

Що міститься в Умовах прийому до вищих навчальних закладів у 2012 році визначено порядок організації прийому; встановлено вимоги до рівня освіти вступників; закріплено строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання; визначено порядок прийому заяв та документів для участі у конкурсному відборі та інші питання.

Слайд 5

Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання Прийом заяв та документів на денну форму навчання проводиться з 2 по 31 липня, крім тих осіб, які складатимуть вступні екзамени у ВНЗ та проходитимуть творчі конкурси. Вступні екзамени проводяться з 21 по 31 липня. Прийом заяв та документів від осіб, які проходять творчі конкурси закінчується 17 липня. Творчі конкурси проводяться у декілька сесій з 10 по 31 липня.

Слайд 6

Особливості зарахування до вищого навчального закладу і подання документів для вступу Зарахування до вищого навчального закладу: - рейтингові бали вступника; - бали шкільного атестату; - додаткові бали за успіхи у навчанні та закінчення підготовчих курсів у вищому навчальному закладі. До приймальної комісії подаються сертифікати ЗНО з трьох предметів. Результати ЗНО не нижче ніж 124 балів з непрофільних конкурсних предметів та не нижче ніж 140 балів з профільних конкурсних предметів. В Умовах прийому 2011 року не було зазначено балу з профільних конкурсних предметів. Обов’язковий предмет – українська мова та література.

Слайд 7

Зарахування до вищих навчальних закладів Рейтинговий список вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування оприлюднюється 1 серпня не пізніше 12 годин. Зарахування на денну форму навчання: - за державним замовленням не пізніше 11 серпня; - за кошти фізичних та юридичних осіб – після зарахування на місця державного замовлення відповідного напряму (спеціальності), але не пізніше 25 серпня.

Слайд 8

Основні відмінності, що містяться в Умовах прийому до ВНЗ у 2012 році у порівнянні з Умовами прийому 2011 року Результати творчого конкурсу оцінюються за шкалою окремо за кожну сесію творчого конкурсу, яких проводиться не більше ніж три. У 2011 році результати творчого конкурсу оцінювалися сумарно незалежно від кількості сесій проведення конкурсу.

Слайд 9

Основні відмінності, що містяться в Умовах прийому до ВНЗ у 2012 році у порівнянні з Умовами прийому 2011 року (продовження) Особи, які за наслідками співбесіди не рекомендовані до зарахування на навчання і які подали сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з конкурсних предметів з результатами, не нижчими передбачених правилами прийому, мають право брати участь у конкурсі на загальних засадах. У 2011 році була відсутня позиція щодо результатів конкурсних предметів, не нижчих передбачених правилами прийому.

Слайд 10

Основні відмінності, що містяться в Умовах прийому до ВНЗ у 2012 році, у порівнянні з Умовами прийому 2011 року (продовження) після завершення першого встановленого строку вибору вступниками місця навчання (4 календарних дні після оприлюднення першого списку рекомендованих до зарахування) приймальна комісія вищого навчального закладу здійснює коригування списку рекомендованих для зарахування осіб. У 2011 році встановлювалося 5 календарних днів

Слайд 11

Основні відмінності, що містяться в Умовах прийому до ВНЗ у 2012 році у порівнянні з Умовами прийому 2011 року Визначено, що після оприлюднення другого (5 серпня) та третього (8 серпня) списків вступників, рекомендованих до зарахування, встановлюються три дні для виконання вступниками вимог для зарахування. У 2011 році не було визначено дати оприлюднення списків та надавалося два дні для виконання вступниками вимог до зарахування.

Слайд 12

Кількість випускників ЗНЗ та ПТНЗ (у тисячах осіб) ЗНЗ ПТНЗ Всього 2010 рік 18,6 9,4 30 2011 рік 10,9 8,6 19,5 2012 рік 19,1 7,9 27 (прогноз)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зовнішнє незалежне оцінювання