X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Природні умови і ресурси

Завантажити презентацію

Природні умови і ресурси

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ІІ група Природні умови і ресурси

Слайд 2

Географічне положення Харкова Географічні координати: 50 10 хв., північна широта 36 13 хв., схід., довгота. Харків розташований у північно - східній частині України на межі двох ландшафтних зон: лісостепової і степової. Площа Харкова 305 кв/км.

Слайд 3

Рельєф Харкова Поверхня Харкова – горбиста рівнина, порізана річками, долинами, балками і ярами, місто розташоване на п’яти горбах і займає три великі долини річок : Харків,Лопань,Уди. Північна частина Харкова розташована на вододільній височині цих річок. Тут знаходиться найвища точка міста – 205м (селище Жуковського), середня висота над рівнем моря коливається від 90 до 192м.

Слайд 4

Клімат Харків – віддалений від океанів; клімат міста – помірно – континентальний, середньорічна температура 6,9. Найбільш холодніший місяць – січень 7,1 і лютий 6,7. Найбільш теплий- червень, 19,5, липень 20,5 і серпень: 19,4. У холодну пору року переважають східні і півд., сх., вітри, влітку західні і пн., західні. Річна кількість опадів – 522 мм. Більша їх частина випадає у теплу пору року з квітня по жовтень, менша у холодний період з листопада по березень.

Слайд 5

Внутрішні води Харкова Місто розташоване при злитті річок Уди, Лопань, Харків, що входять до басейну Сіверського Дінця . Річка Уди - права притока, впадає в нього нижче м. Чугуєва. Річка Лопань – притока Уд , бере початок у Бєлгородській обл., і має довжину 93км. Ліва притока річки Лопань - річка Харків має довжину 74 км. Обидві річки з‘єднуються в центрі міста( неподалік від нового цирку), крім цих річок у межах міста є ще дрібніші, зокрема Немишля Залютина.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія