X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Природні умови та ресурси"

Завантажити презентацію

"Природні умови та ресурси"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Природні умови та ресурси Бірюк Анна, Штирбулова Ірина

Слайд 2

Слайд 3

Оцінка (до попереднього слайду) Промисловість зосереджена у Західній та південно-західній частині Росії. Переважає машинобудування Росія багата на харчову промисловість Можна зробити висновок, що західна та південна частини більш розвинені економічно, в них більша частка зайнятості населення.

Слайд 4

Корисні копалини

Слайд 5

Оцінка (до попереднього слайду) Складна геологічна будова території Росії (близько 70 % площі зайнято рівнинами. Гірські області переважають на сході і півдні країни. обумовила величезну різноманітність корисних копалин.) Росія має великі запаси паливно-енергетичних ресурсів, багату рудну базу, а запаси різноманітної сировини для будівельної та хімічної промисловостей є практично на всій території країни

Слайд 6

Копалини (до слайду “Корисні копалини”) великі поклади вугілля нафти і газу Торфу горючих сланців ,урану Метали Залізні руди І т.д.

Слайд 7

Ресурси: Газ

Слайд 8

Статистика, факти та інше За запасами нафти РФ займає 5-е, а газу – 1-е місце у світі (1999). РФ займає 3 місце у світі після США і Китаю за великі запаси вугілля. РФ багата на поклади торфу. На її тер. виявлено, розвідано і враховано 46 тис. родов. із запасами 160 млрд т. Росія стоїть на 1 місці у світі за загальними і підтвердженими запасами, а також ресурсами (264 млрд т) залізняку. За російськими джерелами Росія займає 1-е місце у світі за запасами срібла.

Слайд 9

Статистика, факти та інше За ресурсами вольфраму Росія разом з Казахстаном поділяє 2-3-є місце у світі (після Китаю) – 18,2% (4 млн т). За західними джерелами підтверджені запаси міді в РФ становлять 20 млн т, загальні – 30 млн т, значна частина розвіданих запасів нерентабельна для сучасної розробки. За запасами нікелю РФ займає 1-е місце у світі (33%). Росія має 6600 тис.т підтверджених запасів нікелю, частка у світі – 13,2%, загальні запаси – 7300 тис.т.

Слайд 10

Статистика, факти та інше За розвіданими запасами олова РФ. займає одне з провідних місць у світі. За ресурсами олова Росія займає 6-е місце серед країн світу (після Бразилії, Китаю, Індонезії, Малайзії і Таїланду) – 7,6% світових ресурсів (3,6 млн т). РФ займає 7-е місце у світі за загальними розвіданими запасами уранової сировини (на 2000 р запаси урану 177 тис.т, частка у світі 5,3%). На початок XXI ст. за запасами золота РФ поділяє разом з Канадою 4-е (після ПАР, США і Австралії) місце у світі.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія