ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2009
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
ЗНО у 2009 році буде проводитись з таких предметів: Українська мова та література Історія України Математика Біологія Фізика Хімія Географія Іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська). Тест складатиметься з трьох частин: аудіювання, письмового тесту, читання.
У 2009 році участь у ЗНО будуть брати участь: випускники навчальних закладів системи загальної середньої освіти 2009 року. випускники попередніх років. випускники професійно-технічних закладів та випускники ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів.
ЗНО з української мови та літератури є обов'язковим для всіх вступників до вищих навчальних закладів. Учасник має право вибрати для складання ще кілька тестів, але їхня кількість не повинна перевищувати п'яти. Учасник ЗНО має право на складання тесту лише з однієї іноземної мови. Кожен учасник оцінювання самостійно обирає предмети для тестування, крім обов'язкового
Повне вивчення навчального матеріалу учнями 11-х класів загальноосвітніх закладів завершиться до 1 травня 2009р. ЗНО буде проводитись у травні-червні 2009 р. з таких предметів: Предмет Бланки відповідей Дата проведення Історія України А 6 травня Біологія А 8 травня Фізика А 12 травня Географія А 15 травня Українська мова та література (комплексний тест) А, Б 19 травня Математика А, Б 26травня Англійська мова А, Б 2 червня Німецька, французька, іспанська мови А, Б 3 червня Хімія А 5 червня
Тривалість та кількість завдань з предметів зовнішнього незалежного оцінювання у 2009 році № Предмет Тривалість тестування (хв.) Кількість завдань 1 Українська мова та література 180 61 2 Історія України 150 70 3 Математика 180 33 4 Фізика 150 35 5 Географія 120 60 6 Хімія 150 60 7 Біологія 120 60 8 Англійська мова 160 65 9 Німецька мова 160 65 10 Французька мова 160 65 11 Іспанська мова 160 65
Реєстрація учасників ЗНО За місцем навчання (випускники загальноосвітніх навчальних закладів 2009 року в єдиному пункті реєстрації (випускники попередніх років, студенти професійно-технічних навчальних закладів та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації) З 1 грудня 2008 р. до 03 березня 2009 р. Коли Д е Особи, які не зареєструвалися в установлені терміни, взяти участь у тестуванні не зможуть. Після завершення реєстрації будь-які зміни до бази даних УЦОЯО вноситися не будуть.
Кожен учасник тестування під час реєстрації безкоштовно отримує інформаційно-реєстраційний бюлетень. Він залишається в учасника ЗНО.
Я К 4. Реєстратор звіряє заяву та заносить дані учасника у програму реєстрації 1. Учасник тестування звертається до реєстратора ( при собі мати паспорт або свідоцтво про народження, випускникам минулих років – документ про освіту ) 5. Учасник тестування отримує після реєстрації два примірника роздрукованої реєстраційної картки, підписує їх. В РЕЄСТРАЦІЙНІЙ КАРТЦІ БУДЕ ВКАЗАНО ПАРОЛЬ ДОСТУПУ ДО ПЕРСОНАЛЬНОЇ СТОРІНКИ НА САЙТІ УЦОЯО 6. Один з примірників необхідно надіслати рекомендованим листом (кур’єром, або особисто) не пізніше 04.03.2009 р. до ВРЦОЯО 8. Другий примірник реєстраційної картки, порожній бланк заяви №2 та документ, що підтверджує надсилання (отримання) зберігає учасник тестування 3. Заповнює бланк заяви №1 (точно вказує персональні дані) 7. Реєстрація завершена лише після отримання реєстраційної картки ВРЦОЯО та створення персональної сторінки на сайті УЦОЯО 2. Отримує інформаційно-реєстраційний бюлетень
У кожного учасника ЗНО є можливість лише один раз внести зміни у свої реєстраційні дані: - змінити перелік предметів - уточнити персональні дані Для цього потрібно заповнити бланк заяви № 2 та пройти процедуру реєстрації повторно.
ЗНО проводиться… В одному з навчальних закладів міста, району (пункт тестування); Місце, дата і час тестування будуть вказані в запрошенні. Якщо за 10 днів до початку першого тестування не надійшло запрошення, то потрібно негайно звернутися до ВРЦОЯО, або роздрукувати запрошення, скориставшись персональною сторінкою на сайті УЦОЯО.
У день тестування Прийти до пункту тестування не пізніше як за 30 хв. до початку тестування. Мати з собою дійсне посвідчення особи, а також запрошення на тестування. Залишити вдома будь-які технічні пристрої та інші носії, що дають можливість збирати, зберігати та передавати інформацію. Взяти з собою 1 – 2 капілярні чи гелеві ручки з чорнилом чорного кольору, за бажанням – маленьку пляшку з питною водою. Особи, які супроводжують, не можуть перебувати у пункті тестування. Під час тестування учасник має можливість вийти з аудиторії за власною потребою (без продовження часу, необхідного для виконання тесту).
Зразок бланку А Увага! Цей бланк перевіряє комп’ютер! Записана цифра або літера не має виходити за межі білого прямокутника. Виправлення необхідно робити в спеціально відведеній частині бланка!
Результати ЗНО Результати ЗНО визначаються: за критеріальною шкалою 1 – 12 балів за рейтинговою шкалою 100 – 200 балів Результати, зазначені в цих шкалах, визначаються за різними методиками. Тому їх не можна порівнювати. Результати ЗНО за 12-бальною шкалою зараховуються як результати ДПА за курс повної загальної середньої освіти для учасників з числа випускників СЗОШ І-ІІІ ст. автоматично. Результати будуть централізовано надіслані до закладу освіти, який учасник закінчує, для зарахування їх як результат ДПА (до 22.06.2009). ДПА проводиться для учнів, які не проходимуть ЗНО.
Результати ЗНО за шкалою 100-200 балів зараховуються як вступні випробування до вищих навчальних закладів. Вони будуть зазначені в сертифікатах, які отримає кожен учасник тестування до 29.06.2009. Прийом документів на денну форму навчання розпочинається 29.06.2009р. і закінчується 29.07.2009р. (19.07.-військові заклади) Сертифікати зобов'язані приймати всі ВНЗ України. Незмінним залишається мінімальний прохідний бал – 124, але ВНЗ можуть самостійно його підвищувати з профільних предметів.
Вперше Умови прийому затверджені у вересні. Вищі навчальні заклади зобов’язані затвердити правила прийому та перелік вступних випробувань до 1 листопада 2008 р. Перелік предметів, з яких будуть прийматися сертифікати для участі у конкурсі, визначатиме кожен ВНЗ самостійно але до цього списку не можуть бути включені інші предмети, ніж ті, що зазначені. ВНЗ, що здійснюють підготовку фахівців з мистецтва, архітектури, фізичної культури, журналістики, мають право проводити творчі конкурси. Їх програма повинна бути затверджена за чотири місяці до початку прийому документів.
Апеляція Кожен учасник ЗНО має право подати апеляцію: щодо порушення процедури тестування - технологічні порушення - неправильні, на думку учасників тестування, дії персоналу пункту тестування - природні та техногенні катастрофи - групове запізнення на тестування учасників. У зазначених випадках апеляція подається учасником, не покидаючи пункту тестування.
Щодо результатів тестування. Підставою для подання апеляції є сумніви щодо об'єктивності визначення результатів. Зразок апеляційної заяви буде розміщено на сайті УЦОЯО. Заява подається до 15 липня 2009 р. особисто або надсилається рекомендованим поштовим відправленням. Розгляд апеляційної заяви здійснюється впродовж 15 днів із часу її надходження.
Під час підготовки до ЗНО – 2009 учасники повинні користуватись підручниками, посібниками, рекомендованими Міністерством освіти і науки України та інформаційними матеріалами УЦОЯО, які знаходяться на зберіганні у бібліотеках загальноосвітніх навчальних закладів. Необхідну інформацію щодо підготовки до ЗНО можна знайти на сайті ВРЦОЯО www.vintest.org.ua в розділі “Готуємось до ЗНО”
Куди звертатися за інформацією? www.testportal.gov.ua – сайт Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) 8-044-503-37-93, 8-044-223-20-51 – телефони УЦОЯО www.vintest.org.ua – сайт Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (ВРЦОЯО) 8 (0432) 65 65 35 – телефон гарячої лінії ВРЦОЯО
Схожі презентації
Категорії