X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Незалежне зовнішнє оцінювання 2010 року

Завантажити презентацію

Незалежне зовнішнє оцінювання 2010 року

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Незалежне зовнішнє оцінювання 2010 року

Слайд 2

Розклад ЗНО у 2010 році Українська мова та література – 2, 3, 4 червня 2010 року; Історія України – 17, 18 червня 2010 року; Математика – 14, 15 червня 2010 року; Біологія – 9 червня 2010 року; Фізика – 23 червня 2010 року; Хімія – 21 червня 2010 року; Географія – 11 червня 2010 року; Іноземна мова – 7 червня 2010 року.

Слайд 3

Кожному зареєстрованому учаснику зовнішнього незалежного оцінювання надається право на складання тестів не більше як із п’яти навчальних предметів (із вищеперелічених). Обов’язковими для всіх вступників до вищих навчальних закладів є зовнішнє незалежне оцінювання з двох предметів: українська мова та література; математика або історія України.

Слайд 4

Результати ЗНО зараховуються як вступні випробування до вищих навчальних закладів

Слайд 5

Умови проведення реєстрації та перелік необхідних документів: Реєстрація осіб, які бажають пройти ЗНО, розпочинається о 9.00 15 грудня 2009 року та закінчується о 18.00 31 березня 2010 року.

Слайд 6

Для реєстрації з метою участі в ЗНО особа повинна подати: 1. Паспорт (особам, яким станом на 15 грудня 2009 року не виповнилось 16 років – свідоцтво про народження); 2. Документ про повну загальну середню освіту та його копію (для осіб, які отримали документ про повну загальну середню освіту); 3. Довідку з навчального закладу за зразком Українського центру оцінювання якості освіти; 4. Дві фотокартки розміром 3*4 см; 5. Два пластикові файли формату А4 для зберігання документів.

Слайд 7

Для кожної зареєстрованої особи на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти створюється персональна інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером сертифіката та pin-кодом, указаним в ньому.

Слайд 8

Кожна особа, яка виявили бажання пройти ЗНО, повинна ознайомитися зі своїми правами, обов’язками, а також умовами проходження зовнішнього оцінювання

Слайд 9

До реєстраційної бази заносяться такі дані про осіб, які виявили бажання пройти ЗНО: - Прізвище, ім’я, по батькові; Дата народження; Дані паспорта (свідоцтва про народження); Фактичне місце проживання на період проходження ЗНО; Номер контактного телефону; Електронна адреса (за наявності); Перелік навчальних предметів, із яких особа бажає пройти ЗНО; Мова, якою абітурієнт бажає отримати словник основних термінів з предмета; Назва навчального закладу системи загальної середньої освіти, у якому навчається абітурієнт; Відомості про необхідність створення особливих умов проходження тестування.

Слайд 10

Кожен абітурієнт, який зареєструвався для участі в ЗНО, має право внести зміни до реєстрації даних у межах часу, відведеного на реєстрацію, шляхом повторної реєстрації. Для повторної реєстрації, крім документів, що зазначалися, особа повинна додатково надати раніше отриманий сертифікат, що анулюється.

Слайд 11

У разі надходження від особи кількох заяв реєстрація проводиться за останньою з них за часом подання.

Слайд 12

У разі відмови від проходження ЗНО абітурієнт повинен повернути сертифікат з відповідною заявою до пункту реєстрації протягом часу, відведеного на реєстрацію.

Слайд 13

У разі втрати або пошкодження сертифіката абітурієнт може звернутися до регіонального центру оцінювання якості освіти з відповідною заявою про виготовлення дубліката сертифіката. Особа зобов’язана повторно надати документи, на підставі яких відбулася реєстрація, та пошкоджений сертифікат.

Слайд 14

Виготовлення дубліката сертифіката здійснюється за кошти фізичної особи, яка його замовляє.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зовнішнє незалежне оцінювання