X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Проведення реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2013 році

Завантажити презентацію

Проведення реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2013 році

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проведення реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2013 році

Слайд 2

Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 23 серпня 2012 року № 943 Предмети складання: Українська мова та література Історія України Всесвітня історія Математика Біологія Географія Фізика Хімія Російська мова Світова література Іноземна мова (одна за вибором): англійська; німецька; французька; іспанська.

Слайд 3

Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 23 серпня 2012 року № 943 обов’язковим є тестування з української мови та літератури; результати ЗНО зараховуються як результати конкурсних випробувань до вищих навчальних закладів.

Слайд 4

Особа, яка зареєструвалася для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, має право на складання тестів не більше як із чотирьох предметів.

Слайд 5

Мови перекладу тестових завдань На вибір! Можливі мови перекладу тестів з обраних предметів Кримськотатарська Молдовська Польська Російська Румунська Угорська Предмет Історія України Всесвітня Історія Математика Біологія Географія Фізика Хімія Предмет Мова перекладу Світова література Російська

Слайд 6

Реєстрація осіб, які бажають взяти участь у ЗНО 2013 триває з 4 січня до 5 березня 2013 року

Слайд 7

Реєстрація здійснюється на підставі надісланих до Донецького регіонального центру реєстраційних документів. Адреса відправки: а/с 91, Донецьк, Донецька область, 83001

Слайд 8

Реєстраційні документи

Слайд 9

1. Заява-реєстраційна картка генерується учасником тестування самостійно за спеціальною комп’ютерною програмою, розміщеною на сайті Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua

Слайд 10

Для генерування заяви-реєстраційної картки абітурієнт може звернутися за допомогою до працівника пункту реєстрації. Інформацію про  дислокацію пунктів реєстрації буде розміщено  на  сайті Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua та на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти test.dn.ua.

Слайд 11

Для створення заяви-реєстраційної картки до програми вводяться дата народження; номери контактних телефонів; адреса постійного місця проживання; відомості про здобуття повної загальної середньої освіти; предмети для проходження зовнішнього оцінювання; мова, якою необхідно перекласти тести (у разі потреби); мова, якою необхідно перекласти інформаційний бюлетень (у разі потреби); особливі (специфічні) умови проходження зовнішнього оцінювання (інформація вказується за бажанням особи та за наявності відповідного висновку закладу охорони здоров’я); У спеціально відведених місцях на заяві-реєстраційній картці необхідно написати прізвище, ім’я, по батькові, серію та номер паспортного документу, наклеїти дві ідентичні фотографії розміром 3 x 4.

Слайд 12

Заява-реєстраційна картка роздруковується та оформлюється особисто учасником ЗНО-2013

Слайд 13

Увага! При заповненні реєстраційної картки необхідно звернути увагу на наступні моменти: адреса місця постійного проживання (за цією інформацією буде здійснено розподіл за пунктами тестування та надіслано сертифікат та запрошення-перепустку для участі у ЗНО ); мова, якою необхідно перекласти тести (за потребою). Абітурієнт, який виявив бажання скласти тест однією з мов національних меншин, отримає для роботи тестовий зошит, укладений відповідною мовою (тестовий зошит, укладений українською мовою, йому видаватися не буде); мова, якою необхідно перекласти інформаційний бюлетень (за потребою). На інформаційній сторінці буде розміщено бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2013 рік», укладений відповідною мовою; oрієнтовний текст заяви надано у програмі створення заяви-реєстраційної картки.

Слайд 14

З програми створення заяви-реєстраційної картки роздруковується контрольно-інформаційний лист (його необхідно розрізати по лінії розрізу, верхня частина залишається в учасника зовнішнього незалежного оцінювання до отримання Сертифіката).

Слайд 15

2. Копія паспорта (особи, які не мають паспорта і яким станом на 1 вересня 2012 року не виповнилося шістнадцять років, можуть подавати копію свідоцтва про народження).

Слайд 16

На копії документа, який подається для реєстрації, зазначте «Згідно з оригіналом» ( без лапок ) та поставте підпис, напишіть прізвище, ініціали та дату засвідчення копії. Якщо для реєстрації подається копія документа, оформленого іноземною мовою, то має бути представлений його переклад державною мовою, завірений нотаріально.

Слайд 17

3. Копія документа про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років) або довідка з місця навчання (для випускників 2013 року) за зразком, установленим Українським центром оцінювання якості освіти, яку необхідно оформити у відповідному навчальному закладі. На копії документа, зробіть надпис Згідно з оригіналом та поставте підпис, напишіть прізвище, ініціали та дату засвідчення копії. Якщо для реєстрації подається копія документа, оформленого іноземною мовою, то має бути представлений його переклад державною мовою, завірений нотаріально.

Слайд 18

4. Копія документа про зміну прізвища або прізвища, імені, по батькові (для осіб, у документах яких є розбіжності в зазначенні персональних даних).

Слайд 19

5. У разі потреби особи, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для проходження зовнішнього оцінювання, крім вище зазначених документів, надають висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов проходження зовнішнього незалежного оцінювання (з обов’язковим записом про те, які саме умови потрібно забезпечити).

Слайд 20

В установлений термін з 4 січня до 5 березня 2013 року потрібно надіслати поштовим відправленням до Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти (а/с 91, м. Донецьк, Донецька область, 83001) комплект реєстраційних документів, які просимо вкласти до файлу: Заяву-реєстраційну картку. Копію паспорта або копію свідоцтва про народження. Довідку з навчального закладу або копію атестата. Копію документа про зміну прізвища, ім’я, по батькові (у разі потреби). Висновок закладу охорони здоров’я (у разі потреби).

Слайд 21

За номером заяви – реєстраційної картки (він вказаний у контрольно-інформаційному листі до заяви-реєстраційної картки) або номером поштового відправлення (він вказаний у квитанції, яка надається на пошті) потрібно перевірити на сайті Донецького регіонального центру test.dn.ua стан вашого поштового відправлення (на сайті буде зазначена інформація про отримання регіональним центром листа, опрацювання інформації та дата друку і відправки сертифікату або листа з відмовою в реєстрації).

Слайд 22

Після відправлення листа до Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти необхідно відвідувати поштове відділення для отримання рекомендованого листа від Донецького регіонального центру з сертифікатом або відмовою в реєстрації. Якщо протягом трьох тижнів з моменту відправлення реєстраційних документів Ви не отримали сертифікат або лист з відмовою в реєстрації, зверніться до поштового відділення. У разі відсутності листа на поштовому відділенні, зателефонуйте до регіонального центру за телефоном інформаційної підтримки. Увага! Не надсилайте реєстраційні документи повторно не дочекавшись від Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти сертифікат або лист з відмовою.

Слайд 23

Для завершення процедури реєстрації особі, яка зареєстрована для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти надсилає рекомендованим поштовим відправленням: реєстраційну картку абітурієнта; бланк сертифіката; інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2013 рік»; повідомлення про створення особливих умов проходження зовнішнього оцінювання (для осіб, які надали відповідний висновок закладу охорони здоров’я).

Слайд 24

За рішенням регламентної комісії регіонального центру оцінювання якості освіти особі може бути відмовлено в реєстрації за таких підстав: подання не всіх документів, необхідних для здійснення реєстрації; неналежного оформлення комплекту реєстраційних документів; зазначення в заяві-реєстраційній картці недостовірних даних; неможливість створення особливих (специфічних) умов для проходження зовнішнього оцінювання згідно з висновком закладу охорони здоров’я; подання заяви пізніше встановленого терміну (визначається за поштовим штемпелем відправлення).

Слайд 25

Особі, якій відмовлено в реєстрації, ДРЦОЯО рекомендованим поштовим відправленням надсилає вмотивовану відмову в реєстрації та документи, подані нею. ! Після отримання листа з відмовою в реєстрації особа може надіслати до регіонального центру оцінювання якості освіти комплект реєстраційних документів повторно, усунувши причини, що стали підставою для відмови. У такому разі до комплекту реєстраційних документів додається копія листа регіонального центру оцінювання якості освіти про відмову в реєстрації.

Слайд 26

! Тільки після отримання сертифікату абітурієнт може внести зміни до реєстраційних даних шляхом повторної реєстрації. У такому разі абітурієнт, крім комплекту реєстраційних документів, обов’язково має надіслати отриманий раніше сертифікат. УВАГА! Зміни до реєстраційних даних можна вносити лише до 19 березня 2013 року (дата подання визначається за поштовим штемпелем).

Слайд 27

Для кожного абітурієнта на сайті Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua створюється персональна інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером сертифіката та pin-кодом, указаним у ньому.

Слайд 28

У разі втрати або пошкодження сертифіката абітурієнт повинен особисто звернутися до Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти з письмовою заявою про виготовлення дубліката сертифіката. Абітурієнт зобов'язаний пред’явити документ, що посвідчує особу, на підставі якого відбувалася реєстрація, надати фотокартку розміром 3х4 см та зіпсований сертифікат (у разі його пошкодження). Виготовлення дубліката сертифіката здійснюється за кошти фізичної особи, яка його замовляє.

Слайд 29

У разі відмови від проходження зовнішнього оцінювання абітурієнт надсилає раніше отриманий сертифікат та заяву про відмову від реєстрації до Донецького РЦОЯО.

Слайд 30

Проблеми реєстрації минулого року 1. Неналежне оформлення документів: невірно оформлений або відсутній текст заяви, не вказана дата заповнення заяви, відсутність фото або їх не ідентичність; зазначення в заяві-реєстраційній картці недостовірних даних (помилки в ПІБ, індексі, неспівпадіння заявленої категорії випускника та довідки). 2. Відсутність документів, необхідних для реєстрації. Повторне надання реєстраційних документів, не дочекавшись відповіді від Донецького регіонального центру (лист з сертифікатом або лист з відмовою в реєстрації). Передача бланка заяви-реєстраційної картки іншим особам. Повернення листів до регіонального центру з сертифікатами: невірно вказана адреса; закінчення терміну зберігання листа на пошті. 6. Подання заяви пізніше встановленого терміну (визначається за поштовим штемпелем відправлення).

Слайд 31

Джерела інформації щодо ЗНО 2013 Сайт Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua Сайт Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти test.dn.ua

Слайд 32

Бажаємо успіхів!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Зовнішнє незалежне оцінювання