X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Стрес"

Завантажити презентацію

"Стрес"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Стрес

Слайд 2

Переважна більшість людей в сучасному суспільстві знаходиться під впливом стресу, бо у часи науково - технічної революції, в які ми живемо, посилюється психічна діяльність людей. Це пов’язано з необхідністю засвоєння і переробки великого обсягу інформації. Тому й виникає проблема емоційного стресу, тобто напруження і перенапруження фізіологічних систем організму під впливом емоційних чинників.

Слайд 3

Слайд 4

У сучасному житті стреси відіграють дуже значну роль. Вони впливають на поведінку людини, її працездатність, здоров’я, взаємовідносини з оточуючими і у родині. Сучасні психологи стверджують, що дві третини населення промислово-розвинутих країн вмирають від стресів. Довгі фізичні та психологічні навантаження, які перевищують норми, призводять до порушення функціонування окремих органів та до серйозних хвороб. Такі «хвороби століття» як інфаркт, гіпертонія, інсульт, виразкова хвороба та інші є кінцевим результатом післястресових порушень у нервовій діяльності.

Слайд 5

Нині є безліч визначень стресовій реакції, але вони беруть свій початок з так званого класичного визначення Ганса Сельє: «Стрес є неспецифічною відповіддю організму на будь-яку пред'явлену йому вимогу». Це найбільш пізнє і точне формулювання.

Слайд 6

Стрес – стан психічної напруги у людини. Може надавати як позитивний, так і негативний вплив на життєдіяльність, до її повної дезорганізації.