X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ

Завантажити презентацію

ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ЕКСПРЕС - ТЕСТИ КОМПАНІЇ “Фармаско” ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ ТОВ “ФАРМАСКО” 01001, Київ, вул. Щорса, 31 Тел. (+38-044) 466-30-54, 537-08-04, 522-87-91 E-mail: contact@pharmasco.com www.pharmasco.com ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРІЯ В КИШЕНІ.

Слайд 2

Менопауза Актуальність проблема в Україні Дані МОЗ України (2003г). Кількість жінок 45 – 64 років – 6 млн. Біля 4 млн. жінок в Україні находиться в періоді пременопаузи і не досягнули 50 років. Виражені клімактеричні порушення мають 100 тис. Більше 100 тис. жінок потребують кваліфікованої медичної допомоги. В Україні, окрім того, існує тенденція до передчасного развитку менопаузи. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРИЯ В КАРМАНЕ.

Слайд 3

Менопауза Основні поняття Пременопауза – це період від початку порушень менструального циклу до настання менопаузи. В цей період відбуваються помітні зміни у самопочутті, пов’язані зі змінами гормональних параметрів. Більшість жінок відчувають зниження працездатності, зміни настрою та прояви приливів. Менструації стають нерегулярними чи припиняються зовсім. Однак, іноді відбувається відновлення регулярних менструацій і після тривалого періоду. Менопауза – час після останньої менстуації та відсутність її протягом наступних 12 місяців. Про час настання менопаузи можна говорити лише ретроспективно. Менопауза частіше за все настає у період між 45 та 55 роками. Постменопауза – тривалий період життя жінкивід моменту припинення менструацій, що триває роками. ФАРМАСКО. ЛАБОРАТОРіЯ В КИШЕНІ.

Слайд 4

Менопауза Основні поняття Можливі випадки, коли період настання менопаузи значно відрізняється від середньостатистичного, але розглядається як варіант норми. Рання менопауза означає припинення менструації у жінок віком до 40 - 45 років, що зумовлено спадковими причинами або, значно рідше може бути наслідком тих чи інших проблем зі здоров’ям. П