X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Місто Немирів

Завантажити презентацію

Місто Немирів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Я, Ярошенко Аліна Вікторівна народилася і проживаю у місті Немирів. Навчалася у СЗОШ №1. Зараз навчаюсь у ВМВПУ №4 по професії “Оператор комп’ютерного набору. Обліковець”

Слайд 2

Слайд 3

Немирів Ну і щоб розповідь про Немирів була повноцінною, неможливо не згадати нинішню гордість Немирова – Nemiroff. Райцентр Вінницької області з майже 12-тисячним населенням, що розташований на лівому березы річечки Устя. В 1985 році Немирову було надано статус міста. Викликає він перш за все алкогольні асоціації, але місто багате і своєю історією, і архітектурними пам`ятками.

Слайд 4

Багато істориків вважають, що місто, це нащадок древньоруського чи навіть пізньоскіфського Мирова, що був розташований на сході нинішнього Немирова. Там і досі збереглося величезне городище з потужними валами, загальна довжина яких складає більше п`яти кілометрів. Є версія, що Мирів був знищений під час монголо-татарської навали, а вже за литовських часів нові поселенці заснували нинішній Немирів в більш зручному для оборони місці. Дехто вважає що назва походить від місцевої річечки Мірки (притоки Устя). Є також версія, що місто завдячує своєю назвою, власнику цих земель з кінця XIV століття - Немирі.

Слайд 5

А ще в місті є і досить оригінальний пам`ятник на військову тематику, що встановлений біля військомату

Слайд 6

За радянських часів в парку перед палацом був встановлений стандартний монумент Леніну.

Слайд 7

Старий герб Новий герб

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Я і Україна